Reklama

Co z toho byla menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

falko159
Povídálka 32 příspěvků 25.12.17 10:53
Co z toho byla menstruace?

Dobrý den,

minulý měsíc jsem odjela do zahraničí a zapomněla si antikoncepci. Bylo to v době ovulace, dvakrát jsem si nevzala tabletku a začala jsem krvácet, bylo to od 21.-24.11. Antikoncepci od té doby neužívám, pak jsem ještě začala krvácet 1. a 2.12. Bylo to hodně slabé, druhý den už nebylo třeba mít ani intimku. Teď nevím, co z toho byla menstruace? Od té doby jsem ještě nekrvácela a snažíme se o miminko.

Reklama

Reakce:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16466 příspěvků 25.12.17 16:24

Zajdi za nějakou kartářkou. Ta to bude vědět.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1013 příspěvků 25.12.17 18:55

A nebo založ stejnou diskuzi ještě pozítří. Třeba ti konečně někdo napíše to, co chceš číst :roll:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Rolins válcuje svého ex: Slavní jsou ve sporu s Rytmusem na její straně

I když se Dara Rolins (45) a Patrik Rytmus Vrbovský (41) rozešli už před... číst dále >

Tolik lidí z podsvětí? Jak viděli pohřeb Kočky místní

Pompézní pohřeb Jana Kočky mladšího (†28), který koncem září na dálnici D11... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >