Co z toho byla menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
falko159
Povídálka 32 příspěvků 25.12.17 10:53
Co z toho byla menstruace?

Dobrý den,

minulý měsíc jsem odjela do zahraničí a zapomněla si antikoncepci. Bylo to v době ovulace, dvakrát jsem si nevzala tabletku a začala jsem krvácet, bylo to od 21.-24.11. Antikoncepci od té doby neužívám, pak jsem ještě začala krvácet 1. a 2.12. Bylo to hodně slabé, druhý den už nebylo třeba mít ani intimku. Teď nevím, co z toho byla menstruace? Od té doby jsem ještě nekrvácela a snažíme se o miminko.

Reakce:
Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16951 příspěvků 25.12.17 16:24

Zajdi za nějakou kartářkou. Ta to bude vědět.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1139 příspěvků 1 inzerát 25.12.17 18:55

A nebo založ stejnou diskuzi ještě pozítří. Třeba ti konečně někdo napíše to, co chceš číst :roll:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Návorková o Dvořákovi: Předchozí zkušenosti s tancem jsou spíš na škodu!

Jak se dalo předpokládat, jako favorité postoupili do samotného finále... číst dále >

Dobrý den, prsa ven: Vnadná Štěpánová ukázala víc, než chtěla

Herečka Bára Štěpánová (59) sice filmy, v nichž hrají prim její vnady, nemá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Polohy pro zdravý spánek: nejlepší je na zádech, na klubíčko zapomeňte

Člověk stráví v posteli až dvě pětiny svého života. I proto je podle... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >