Co z toho byla menstruace?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

falko159
Povídálka 32 příspěvků 25.12.17 10:53
Co z toho byla menstruace?

Dobrý den,

minulý měsíc jsem odjela do zahraničí a zapomněla si antikoncepci. Bylo to v době ovulace, dvakrát jsem si nevzala tabletku a začala jsem krvácet, bylo to od 21.-24.11. Antikoncepci od té doby neužívám, pak jsem ještě začala krvácet 1. a 2.12. Bylo to hodně slabé, druhý den už nebylo třeba mít ani intimku. Teď nevím, co z toho byla menstruace? Od té doby jsem ještě nekrvácela a snažíme se o miminko.

Reklama

Reakce:

Kobliha51
Neúnavná pisatelka 16024 příspěvků 25.12.17 16:24

Zajdi za nějakou kartářkou. Ta to bude vědět.

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 799 příspěvků 25.12.17 18:55

A nebo založ stejnou diskuzi ještě pozítří. Třeba ti konečně někdo napíše to, co chceš číst :roll:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Zasekl byty a teď si žije jako pán! Stropnického zámek štve i politiky

Bývalý předseda Strany zelených Matěj Stropnický se uchýlil na menší... číst dále >

Děsivý příběh jezídky: Utekla islamistovi, který ji týral. Pak ho potkala v Německu

Sotva dosáhla dospělosti, už si kurdská jezídka Ashwaq Ta’lo prožila hrůzy, o... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Reklama