Test Ultra by exacto-duch

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Sosinka25
Kecalka 226 příspěvků 22.12.17 06:45
Test Ultra by exacto-duch

Dobré ráno holky :) prosím Vás máte některá zkušenost s testem Ultra by exacto…
Snažíme se třetí rok, máme problém otěhotnět mám PCO a jeden vejcovod, jsem po mimodeložním…cykly mám nepravidelné proto by to byl zázrak kdyby to vyšlo…přikládám foto dnešního testu :)

Přečtěte si článek: Těhotenský test - jak ho vybrat a provést?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Marben
Ukecaná baba ;) 1951 příspěvků 22.12.17 07:19

Kolikaty den po vynechání ms? Jsem na mobilu - na foto nic nevidím :nevim:

karkarka
Ukecaná baba ;) 2228 příspěvků 22.12.17 07:22

Tys ten test nejak rozdelavala?

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 07:23

Na testu vidim hoooodne slabyho ducha. Ale taky mam PCOS a casto mi tyto skoro neviditelny duchy delaly i cysty. Hlavne ja se v tolika testech zklamala, ze pouzivam jen Dr. Maxe. Ten mi nikdy falesnyho ducha neudelal. Kolik dni ti meska MS? Moc ti drzim pesti aby duch silil!

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1889 příspěvků 22.12.17 07:27

Ja na mobilu nic nevidim :nevim: ale za sebe taky doporucuju Dr. Maxe ;) a drzim palce :kytka:

Sosinka25
Kecalka 226 příspěvků 22.12.17 07:36

Před mimodeloznim cyklus jak hodinky co 30dni ted je to úplně jak se tomu chce takže posledny MS byla v říjnu…

Sosinka25
Kecalka 226 příspěvků 22.12.17 07:38

Zvětšená fotka

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 07:45

@Sosinka25 ja ho tam vidim i bez zvetseni. Hlavne aby to byl ten tehotenskej duch :hug: drzim pesti. :hug:

Uživatel je onlineTichošlápek
Echt Kelišová 9135 příspěvků 22.12.17 07:51

No já tam ducha vidím, ale tento test neznám, takže těžko říci. Zkus zítra ráno znovu

Sosinka25
Kecalka 226 příspěvků 22.12.17 07:54

Tak to jsem zvědavá co se s toho vyklube :think: pečlivě jsi zaznamenávám do kalendáře v mobilu každou,,intimní chvilku,, :mrgreen: abych měla přehled

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 1889 příspěvků 22.12.17 07:59

Ted uz tam ducha taky lehce vidim, pidi dusik :mrgreen: tak drzim palce ;)

Sosinka25
Kecalka 226 příspěvků 22.12.17 08:06

Byli by to krásné Vánoce kdyby to vyšlo :) test mě doporučili v lékárně tak dnes zajdu pro jinou značku a v neděli ráno testnu znovu

Envie 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 08:18

@Sosinka25 zkus toho dr. Maxe. :palec:

Marben
Ukecaná baba ;) 1951 příspěvků 22.12.17 08:19

Ja nevidím pořad nic, každopádně kup si nějakou známější značku, v lékárně se zeptej po nějakým hodne citlivým, držím palce at to vyjde!

Innocence
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 22.12.17 08:45

Já tam teda taky nic nevidím :( ale taky se přidávám k těm, co doporučují test z Dr.Maxe. Jsou opravdu nejlepší.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aktovky do školy pro prvňáčky i ostřílené školáky

Prázdniny se pomalu chýlí ke konci a s blížícím se počátkem září nastává i... číst dále >

Naučte se cizí jazyk během mateřské. Snadno a bez učebnice

Domluvit se anglicky nebo francouzsky, než půjde vaše dítě do školy? Za dva... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Bohuš Matuš svedl dítě. Neuvěříte, kolik je jeho nové partnerce!

Právo na lásku má sice každý, tohle je ale již na hraně zákona. Zpěvák Bohuš... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama