Test Ultra by exacto-duch

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sosinka25
Kecalka 226 příspěvků 22.12.17 06:45
Test Ultra by exacto-duch

Dobré ráno holky :) prosím Vás máte některá zkušenost s testem Ultra by exacto…
Snažíme se třetí rok, máme problém otěhotnět mám PCO a jeden vejcovod, jsem po mimodeložním…cykly mám nepravidelné proto by to byl zázrak kdyby to vyšlo…přikládám foto dnešního testu :)

Přečtěte si článek: Těhotenský test - jak ho vybrat a provést?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Marben
Ukecaná baba ;) 1995 příspěvků 22.12.17 07:19

Kolikaty den po vynechání ms? Jsem na mobilu - na foto nic nevidím :nevim:

karkarka
Závislačka 2875 příspěvků 22.12.17 07:22

Tys ten test nejak rozdelavala?

Envie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 07:23

Na testu vidim hoooodne slabyho ducha. Ale taky mam PCOS a casto mi tyto skoro neviditelny duchy delaly i cysty. Hlavne ja se v tolika testech zklamala, ze pouzivam jen Dr. Maxe. Ten mi nikdy falesnyho ducha neudelal. Kolik dni ti meska MS? Moc ti drzim pesti aby duch silil!

Kukacka123
Závislačka 2524 příspěvků 22.12.17 07:27

Ja na mobilu nic nevidim :nevim: ale za sebe taky doporucuju Dr. Maxe ;) a drzim palce :kytka:

Sosinka25
Kecalka 226 příspěvků 22.12.17 07:36

Před mimodeloznim cyklus jak hodinky co 30dni ted je to úplně jak se tomu chce takže posledny MS byla v říjnu…

Sosinka25
Kecalka 226 příspěvků 22.12.17 07:38

Zvětšená fotka

Envie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 07:45

@Sosinka25 ja ho tam vidim i bez zvetseni. Hlavne aby to byl ten tehotenskej duch :hug: drzim pesti. :hug:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 10949 příspěvků 22.12.17 07:51

No já tam ducha vidím, ale tento test neznám, takže těžko říci. Zkus zítra ráno znovu

Sosinka25
Kecalka 226 příspěvků 22.12.17 07:54

Tak to jsem zvědavá co se s toho vyklube :think: pečlivě jsi zaznamenávám do kalendáře v mobilu každou,,intimní chvilku,, :mrgreen: abych měla přehled

Kukacka123
Závislačka 2524 příspěvků 22.12.17 07:59

Ted uz tam ducha taky lehce vidim, pidi dusik :mrgreen: tak drzim palce ;)

Sosinka25
Kecalka 226 příspěvků 22.12.17 08:06

Byli by to krásné Vánoce kdyby to vyšlo :) test mě doporučili v lékárně tak dnes zajdu pro jinou značku a v neděli ráno testnu znovu

Envie
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.12.17 08:18

@Sosinka25 zkus toho dr. Maxe. :palec:

Marben
Ukecaná baba ;) 1995 příspěvků 22.12.17 08:19

Ja nevidím pořad nic, každopádně kup si nějakou známější značku, v lékárně se zeptej po nějakým hodne citlivým, držím palce at to vyjde!

Innocence
Zasloužilá kecalka 671 příspěvků 1 inzerát 22.12.17 08:45

Já tam teda taky nic nevidím :( ale taky se přidávám k těm, co doporučují test z Dr.Maxe. Jsou opravdu nejlepší.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Slávek Boura: Zažil jsem poltergeista a našel recept na výrobu zlata!

Slávka Bouru (54) si pamatujeme jako potrhlého moderátora pořadu Rande, který... číst dále >

Kam to spějeme?! Slováková má pár kilo navíc a je z toho oheň na střeše!

Přestože doba, kdy byly na kost vyhublé modelky na výsluní, snad konečně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >