Co zabralo na HPV ?

Anonymní
6.7.20 10:32

Co zabralo na HPV ?

Ahoj holky, od listopadu jsem pořád nemocná a nemůžu se z toho nějak vyhrabat. Po dlouhé době, kdy jsem měla neustále gynekologické potíže mi byl zjištěn HPV, nález na čípku je v pořádku, je to nějaký ten jiný typ (teď nevím přesně to číslo), který způsobuje genitální bradavice a celkově diskomfort…Já mám několik takových malinkatých bradaviček, ale je to okem skoro nerozpoznatelné, jen na pohmat je cítit takový výstupek nebo, jak to říct, ani dr. si toho prvně vůbec nevšimla…co mě ale trápí víc je chronický výtok a pálení a štípání, nejvíc po sexu, ale i mimo něj a pálení v krku…všechny ostatní testy ( na mykoplazmata, chlamydie atd. jsou negativní, takže je to pravděpodobně všechno od toho HPV). Dr. mi řekla, že nějak chirurgicky řešit to není potřeba, když je to tak nepatrné a jinak, že je potřeba jen posílit imunitu a že by si s tím tělo mělo poradit, ale já jsem z toho dost zoufalá, trvá to už několik měsíců a je to fakt omezující. Jak jsem psala, byla jsem celkově víc nemocná, takže chápu, že na imunitu to ted byl záhul, koupila jsem si Wobenzym a Iskial, probiotika…, ale to ještě předtím, než jsem měla ty pozitivní výsledky na HPV, bojím se, že to takhle bude trvat strašně dlouho, než se toho zbavím a Bůh ví jestli…Jak jste to léčily vy? Co Vám zabralo? jen ještě doplním, že očkovaná jsem, ale očkování není na všechny ty typy HPV…díky :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1549
6.7.20 11:07

Zkus ze stravy vyloučit cukr.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
526
6.7.20 11:12

Normální imunita si s HPV poradí bez nejmenších problémů. Když je těch zdravotních problémů tolik, jinak než delší celkovou úpravou životosprávy to nepůjde. Taky bych začala jídlem - a hlavně cukrem/moukou… a pod.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
211
6.7.20 11:19

Tak doktorka by ti měla poradit, nechala bych si napsat isoprinosine, to je na posílení imunity proti virům a pak určitě popíjej zelený čaj, ten má silné antivirotické účinky a na genitální bradavice se léky s výtažky ze zeleného čaje předepisují (nevím ale, jestli u nás, spíš ne).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
6.7.20 11:56

Taky mám hpv. Nález na děložním čípku ok, ale diskomfort v oblasti poševního vchodu. Normální gynekokožka na to nepřišla, až na specializovaném pracovišti ve Fakultní nemocnici (potvrzeno odebráním vzorku biopsií).

Protože jsem dloho nevěděla, co se se mnou děje, zkoušela jsem jako ty všechny možné varianty včetně Wobenzymu, joalis, probiotik, věcí z lékárny, akupunktury a velmi přísné protikvasinové diety, meditací, fakt všeho. Šla na to přes fyzično i psychiku, západní i výhodní medicínu, utratila doslova desetitisíce.

Co tedy pomohlo…Celkově ta dieta, probiotika, přírodní doplňky. To dost pomohlo s imunitou a lehce mi ulevilo tam dole. Také tedy odstranění stresu (např. pozitivní afirmace či jiná forma uvonění napětí z chronické nemoci.)

Na poševní diskomfort 3 měsíční léčba Deflagynem. V záloze bylo laserové odstranění ložisek, ale nebude třeba.

Celkově to všechno zbralo, trvalo to rok a půl. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama