Co způsobilo vyrážku?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

flybe
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 18.12.16 03:48
Co způsobilo vyrážku?

Ahoj holky,

nacházím se v zahraničí a nemám k dispozici pediatra ani kožní. Po zkušenosti s řešením mého problému nemám chuť chodit k lékaři, pokud to nebude vážnější.

Malá( 6 měsíců, kojená) má vyrážku po celém tele již třetím měsícem s různou intenzitou a strukturou. Vznikalo to po požití různých sušenek, horší čokolády zejména s náplní. Typovala jsem to na mléčnou sušinu, tak jsem vysadila a dobrý. Dnes se mi osypala opětovně víc. Na několika místech, tam kde je to častěji má jakoby suchou husinu. Jinak jí to nesvědí atd.
Uvažuji, že to může být alergie na kravské mléko.
Co myslíte?

Děkuji.

Reakce:

suvik
Nadpozemská drbna 26450 příspěvků 18.12.16 07:04

Jestli je to alergie na nejakou potravinu, ti nikdo nerekne, to budes muset vypozorovat sama. Vypada to tak ekzemove, zvlast pokud to ma porad uz tri mesice.

Prosim te a co to davas diteti za stravu, susenky mit vubec nemusi a cokolada? Proc ji to jako davas???

Omyvala bych to cernym cajem, aby se to vysusilo a bledlo a pote vzdy promazala.

Hlavne bych zapracovala na te diete…

suvik
Nadpozemská drbna 26450 příspěvků 18.12.16 07:05

Jinak asi to chapu blbe vid, ty to myslis ze vyrazku ma, kdyz si ty das cokoladu asi ze…

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 18.12.16 08:02

Zkuste kromě mléka ze svého jídelníčku vysadit na nějaký čas různé druhy ovoce. Začala bych jablky, ta hodně způsobují alergie a taky citrusy. Pište si svůj jídelníček a reakce dcerky. Pokud vadí kravská bílkovina, vyřaďte z jídelníčku hovězí včetně vývaru.
Ségra to měla s holkou podobně. Kojila jí do dvou let a její jídelníček se smrsknul na brambory, zelí, mrkev, žitný chleba a vepřové maso. Všechno ostatní způsobovalo holce vyrážky. Přitom je zajímavé, že spoustu potravin, co nemohla v MM, tak normálně jí bez problémů.

flybe
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 18.12.16 17:41

@suvik Ano myšleno je to když já něco sním :mrgreen: Promazání vždy pomůže s mastným krémem, tak přidám i ten čaj. Děkuji

@Heivka V podstatě kromě řeckého jogurtu, ořechů a ryb jím to co píšeš :( Ten jogurt odstraním a budu se modlit, ať mi zůstanou ořechy a ryby :lol:

Dík holky!

Heivka
Závislačka 3200 příspěvků 19.12.16 02:16

@flybe Ořechy jsou taky hodně silný a poměrně častý alergen, tak snad to nebude z nich.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nádherná proměna: Kuchyně se díky odborníkům stala skutečným srdcem domova

Paní Jana si ve svém životě prožila mnoho těžkých chvil. Příběh dvakrát... číst dále >

Podzimní čtení: Tyhle knihy vás v klidu nenechají

Podzim je ideální na to uvařit si čaj (nebo nalít dvojku červeného), zavrtat... číst dále >

Články z Expres.cz

Řepka útočí na Erbovou: Plánovala mě zničit, z mojí smrti by měla zvrácenou radost!

Už 20. listopadu vyjde v pořadí čtvrtá kniha bývalého fotbalisty Tomáše... číst dále >

Daisy Lee chce větší prsa a rty. „Máma zůstává v nemocnici,“ vzkázala mimochodem

Je to už několik dní, co bývalou přední příbramskou političku Alenu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

Žena už si dvacet let nemyla vlasy a čtrnáct let je nestříhala

Frankie Cluneyová (32) z Anglie se pyšní vlnitými vlasy, které jí sahají až... číst dále >