Reklama

Coletto Austin 3

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Daanny
Nováček 2 příspěvky 18.08.09 15:56
Coletto Austin 3

Ahojky všem, chtěla jsem se zeptat, jaké máte zkušenosti s tímto kočárkem. Slyšela jsem, že se kočárek nevejde do klasického panelákového výtahu. Děkuji za odpověď.Kočárek se mi moc líbí a teď váhám, zda ano či ne.

Jak maminky hodnotí Coletto Austin

Reklama

Reakce:

Nataša
Extra třída :D 10482 příspěvků 19.08.09 08:31

https://www.emimino.cz/modules.php?…

Anonymni 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.08.09 19:14

Přesně tak. My si ho vyhlídli, nechali předvést, rozebrali, složili, zaplatili, odjeli a… do výtahu nevešli. Takže jsme ho vrátili. Máme klasický velmi malý panelákový výtah pro 3 osoby. nakonec jsme koupili ABC 3 tec. Ten má kolečka méně než 65 cm šíře… Doporučuji velmi přesně změřit výtah i vyhlédnutý kočárek. Jinak se nám moc zamlouval ale i ted jsme velmi spokojení.

Daanny
Nováček 2 příspěvky 19.08.09 21:01

Již jsem se informovala přímo v obchodě a opravdu se do klasického výtahu nevejde, takže se nedá nic dělat, ale musím zvolit jiný kočárek.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Z lamače srdcí je pobledlý tlouštík. Řeší Elon Musk problémy návykovými látkami?

Ještě donedávna platil za miláčka davů a byl jedním z malé hrstky miliardářů,... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >