Combi F2 - zkušenosti

47
12.8.13 14:40

Combi F2

Ahoj, na jaře bych si ráda koupila novinku na trhu - golfky Combi F2. Prosím o vaše zkušenosti, pokud už tyto na trh nově uvedené golfové hole máte nebo je znáte (máte vyzkoušené). Ráda bych totiž co nejlehčí golfky s jednolitou rukojetí, ale bezpečné a lehce ovladatelné (použití v Praze, tj. metro, tram, ale i venku) což tyto splňují a jsou prý nejlehčí na trhu. Ale uvítán reference, nerada bych opět koupila ne úplně dobře, jako hluboký kočárek. Případně prosím jiné tipy na co nejlehčí golfky (do 5 kg) a o zkušenost, zda je vhodné, aby šli golfky dát i protisměru, nebo už je to děcku jedno, že nekouká na mamku? Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

180
6.9.13 20:27

Ahojky,

nemáte někdo tento kočárek? :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
290
30.7.14 14:00

Aktualizuji dotaz, golfky Combi F2, zkušenosti??? Moc se mně líbí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1000
3.8.14 21:04

Me se taky moc libi ale asi ho nikdo nema :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
6.3.15 21:08

Obnovuji diskusi. Máte někdo zkušenosti s tímto kočárkem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
16.3.15 21:52

Ahoj! Já si ho koupila asi před měsícem :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17.3.15 16:50

A jak jste spokojena s kočárkem?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12
17.3.15 17:26

Zatím jsem moc spokojená. Ale zatím jsem ho zkoušela jen v nákupních centrech, venku ne. Mám ho pořád v autě. Ta jeho váha je dokonalá!!! Klidně mám v jedné ruce dítě a v druhé složenej kočár a jdu do schodů. Jak je lehkej, tak mám z něho pocit, že se musí při jízdě zlomit, ale je to jen pocit :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
18.3.15 23:31

Vzhledem k tomu, že jsem před koupí kočárku marně sháněla recenze, přispěju též do diskuze. 8) Včera mi dorazil vysněný modrý Combi F2.Jak píše Kájinko, překvapila mě ta lehkost kočárku. Až to opravdu vypadá, že se každou chvíli rozpadne. :? Ale v pohodě uvezl mé velké dítko. Trošku se vrklá, ale je to jen o zvyku. Pocit je jiný než u stabilního velkého sportáku. Co by mohlo být větší, je sedací část, zdá se mi dost krátká. A ještě nedomysleli najíždění na obrubníky a nerovnosti. S tím asi při vývoji nepočítali… :P Při malé překážce, jako je snížený okraj chodníku, se kočár zarazí a špatně se zvedají přední kola. Při přecházení silnice je to nepříjemné…Dost jsem s ním dnes najezdila a tohle jsou mé poznatky.Ale do obchodáku je perfektní, skladný, lehký a hlavně krásný. :dance: Kolemjdoucí maminky okukovaly. :) Za sebe ho doporučuju, ale chce to opravdu nenáročný terén.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
47
17.5.15 20:34

Ja nakonec koupila Valco Snap 4 (6,5 kg), ale vzhledem k tomu, ze maly uz ma 15 kg, tak zase premyslim na Combi F2, kazde kilo dolu dobre, ale zatim nic moc presvedcive recenze :-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama