TFK Buggster a fusak

9
11.8.13 00:22

TFK Buggster a fusak

Ahoj, prosím máme golfky TFK buggster a chceme do něj na zimu koupit fusak. Vím, že existuje origoš přímo do nich, ale nepodařilo se mi ho nikde v obchodě naživo vidět, abych si ho mohla osahat a prohlédnout. Potřebuji nějaký hodně teplý fusak, protože malá mi spí po obědě jen venku v kočárku, tak aby jí nebyla zima. Líbí se mi Emitex monti 3 v 1, ale nevím, zda se do těchto golfek vůbec vleze. Máte někdo zkušenosti s originálním fusakem TFK nebo s fusakem Emitex monti v golfkách TFK? Poradíte mi? Děkuji :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

48557
11.8.13 00:57

Mám originál a je super. má odepínac jednu vrstvu na malou zimu a velkou zimu. I na horách byl malej uplně teploučkej i bez kombinézy. Jinej už bych nebrala, skvěle tam sedí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Loglady
11.8.13 06:22

Emitex se tam krásně vejde, mám ten klasický prodlužovací.

• Nahlásit
  • Citovat
9
11.8.13 10:41

Kamčo, nevíte nebo nemohla byste mi prosím změřit, jak je ten originál fusak dlouhý? Moc děkuji za ochotu :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
11.8.13 11:21
@mmakky píše:
Kamčo, nevíte nebo nemohla byste mi prosím změřit, jak je ten originál fusak dlouhý? Moc děkuji za ochotu :-)

dneska večer změřím. Je teda dost dlouhej, vim že sem mi tam vešel i 5 letej mates :lol:.Večer poměřim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
11.8.13 12:42

To byste byla moc hodná :-) Koukala jsem, že se nahoře přidělává na to madlo. To ale pak nemá prcek zakrytej hrudníček, ne? Nebo se mi to jen zdá?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48557
11.8.13 13:15

Tak to já mám jinej než z fotky, pak ho blejsknu :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9
11.8.13 21:41

Díky, budete moc hodná :-)