Golfky GB Idol vs. Fold

153
8.8.13 16:02

golfky GB Idol vs. Fold

Ahoj Holky,

máte něktěrá golfky od značky GB, presně typ Idol nebo Fold. Včera jsem si je vyhlédla a rovnou taky objednala. Teď nevím, jestli to nebyla chyba a spíš takový rozmar. Pokud je některá vlastníte, jste s nimi spokojené? Budu moc ráda za všechny postřehy :). K.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

20
29.1.14 14:24

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda máte zmiňovaný gb kočárek a jak jste s ním spokojená? Uvažuji o koupi golfek FOLD a zatím jsem nikde nenarazila na nějaké recenze. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
15.2.14 21:45

Zdravim, snad pomuzu nektere z vas pri rozhodovani…
Golfky GB Q-FOLD jsem si objednala a kocarek mam doma. Muzu tedy popsat sve dojmy. Kocarek je kvalitou srovnatelny s quinny zapp skladani je hodne podobne ale jeste vymakanejsi. Kolecka nejsou uplne nejmensi, na golfky super, zadni odpruzena. Potazena pevnou jakoby gumou, ale pevnou. Madlo se nandava bezvadne je v cene i plastenka, sitka, kosik (maly stejne jako u quinny zapp, pro me dostacujici a v cene) a nanoznik (ktery mi ale prijde malinky, neresim mam emitex). Lze prat pouze latku na madlu, ostatni nelze sundat. Material je ale prijemny (stejny jako u noveho lehatka fisher price - tzn. Chladiva, dobre omyvatelna bavlna. V terenu ho otestovany nemam. Golfky jsou lehoucke a vychytane. Na prvniho syna jsem mela abc designe - tragedie a quinny zapp a rekla bych ze tyto diky polohovani a rozepinaci strisce jsou lepsi jak zapp. Ja jsem velmi spokojena. Doporucuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20
27.5.14 09:58

GB Majik

@mamaklan
Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda kočárek stále máte a jestli máte stejný problém jako já. Máme gb Majik, s kočárkem jsem maximálně spokojená, chtěla jsem lehké a skladné golfky. Je i krásný a majitel takového kočárku musí zkousnout, že potah nejde oprat a má hůře přístupný košík. Ale v tomhle nevidím až tak zásadní problémy. Jen by mě zajímalo, zda je běžné, že s kočárkem nejde couvat. Kolečka se zkřiví a drhnou..Vůbec mám pocit, že kolečka trochu přibržďují. A ještě by mě zajímalo, jak máte vyřešenou zádovou opěrku. Když dítko přivážu a dám do lehu, zvedá se a s ním se zvedá i zádová opěrka. Klidně až do sedu, tam se zasekne a já musím znovu dítě polohovat..To mi přijde nevyřešené. Děkuji za info

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2
30.5.14 15:29

Tak můžu napsat trošku více o jízdních vlastnostech, kočárek GB Q-Fold obstál výborně. Projedu veškerý terén - kočičí hlavy, rozmlácené chodníky, vše v pohodě. Je to sice o proti sporťáku „kostitřas“, ale to všechny golfky. Mám je kvůli skládání do auta a jsou opravdu lehoučké, jsem nadmíru spokojená.
Kolečka drží, nezasekávají se do nich kamínky a jsou lehce odpružená, takže je to fajn.
Problémy s přibrzďováním nemám, být vámi bych kolečka překontrolovala (případně očistila)a pokud se jízdní vlastnosti nezlepší, určitě bych kočár reklamovala.
Polohování je u Q-Fold taky v pohodě, je stejné jako u X-landeru - dítě se přikšíruje a polohuje se popruhama ze spodu, popruhy na polohování jsou zvlášť.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
16.6.14 10:17

Holky, mate nekdo realne foto kocarku Q-fold? Konkretne lila nebo midight by me zajimal. a zda je mozne videt je nazivo v nejakem obchode? Diky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6721
20.2.16 20:27

@mamaklan můžu se zeptat na gb fold, takže byla spokojenost? a chtěla jsem se zeptat, zda nevíte, jak dlouhá byla opěrka nohou (popř. celá ložná plocha). našla jsem jen délku opěrky 47 a sed 81 cm (což předpokládáme je opěrka a sedátko bez opěrky nohou). ráda bych malý skladný kočárek, relativně lehký, ale dost dlouhý na to, aby se tam malý vyspal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama