Caretero Spacer - náhradní kola

16
3.8.13 21:26

Caretero Spacer-náhradní kol

Ahoj maminky mám dotaz. Prosím nevíte některá kde seženu nové kolečka na golfáč Caretero. Koupila sem si po jednom dítěti vypadá hezky až na ty sjeté kola. Hledala sem na internetu, v obchudku kde sem ho kupovala poslali dotaz přímo firmě Caretero a už měsíc se nikdo neozval.Jen doufám, že sem neudělala chybu že sem raděj nekoupila noví popř. jinou značku. Děkuji za každou radu.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Máte zkušenost s Caretero Spacer 2012?

Přidejte zkušenost s Caretero Spacer 2012
Napsat příspěvek

Reakce:

7995
4.8.13 00:13

Co zkusit tydle vidle? http://pampaliny.cz/…rvis-kocarku Predpokladam, ze prodejce nasel kontakt ve tvaru info@ a domena. Lide na to radi pisi, odpovedi se nedockaji, na tenhle mil prijde denne milion spamu, neni to ofiko mail.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7995
4.8.13 00:14

Jinak mam tenhle kocarek taky a vrze jak baleni coca col. Nevis, odkud to jde?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16848
4.8.13 05:41

No hele, já ti nevím, ale u takhle levných golfů se to snad ani nevyplatí. Jinak já kdysi koupila náhradní kolečka na golfáče normálně tam, kde prodávají kočárky. Tak do takhle levných bych neinvestovala. Ale jinak bych se zeptala někde, kde prodávají kočárky, tyhle kolečka budou i univerzální. :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16
4.8.13 18:08

Holky děkuji moc za odpovědi. Je pravda, že je to levnější varianta golfáče a kolečka by asi stály víc než golfáč samotný. Používám ho většinou jen kdzž někam jedem, protože je skladný. Na běžné vození mám sporták. No jen sem se chtěla zeptat na názor.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8937
4.8.13 22:07

@ncc1701 ja ho mam uz rok a pul a nevrze. Jednou teda vrzal a to pomohlo promazat kolecka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
487
19.6.15 13:10

A jak se Vám prosím ty kolečka porařilo namazat? Kočárem máme třetí den a strašně nám vržou přední kolečka, ale nemůžu se k nim dostat, abych je namazala @elchirk

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8937
21.6.15 14:48

@Martanka92
Jeee, to bohuzel neporadim, mazal mi to tatka a navic kocar uz nemame, abych na to mohla aspon kouknout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama