Golfky: pořád nevím jaké

2413
26.7.13 21:14

golfky: porad nevim jake

Ahoj,
moc prosim poradte mi jake golfky koupit. Mam jasne pozadavky:
dite v nich musi pohodlne spat (idealne v uplnem lehu) a musi se do nich vejit i ve 2 letech (dost vysoka zadova operka)
mely by byt lehke a male po slozeni
mely by vydrzet jizdu po trave a trosicku teren
podminkou je take striska..

idealne spojena madla pro me a madlo pro dite ale to uz neni dulezite..

cena do 4000..

mate nekdo golfky co toto vse splnuji?
Ja mam nekolik favoritu, ale pokazde bych z neceho musela ustoupit..

DIKY ZA RADY :D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

valkil
26.7.13 21:18

Já mam německé knorr baby a až na ten terén- ten nemám odzkoušenej, jsem spokojená
https://www.emimino.cz/…eter-147260/

• Citovat
  • Upravit
3356
26.7.13 21:21

Jj já mám Joggy knorr S a naprostá spokojenost ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.7.13 21:37

Mám Cybex Callisto, vše perfektní, ale stojí 6 tisíc. Je to velké jako golfky, ale má spojené madlo (rukojeť), tudíž se dobře ovládá i jednou rukou. Jde úplně do lehu, dlouhá zádová opěrka… a Cybex je kvalitní.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1396
26.7.13 21:42

Cybex callisto jak bylo zmíněno výše a nebo vše splńující mimo spojené rukojeti pro tebe cybex topaz a nebo maclaren techno xt, za 4000 je z druhé ruky v super stavu seženeš a jsou to kvalitní značky takže ani nepoznáš že už se v nich někdo vozil.na mimibazaru je i inzerát že ti v anglii sežene golfky dle tvých požadavků a lońský techno xt tam měla kolem těch 4000 :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
andy nepri
26.7.13 21:50

Mam babypoint fortuna - nas mladej - 15mes. Ma uz ed 14kg a skoro 90cm a vejde se :-). Spojena rukojet, pro'prcka odnimatelne madlo, operka jde uplne polozit, skladaji xe lehce jednou rukou, cena do'3tis. :-).

• Nahlásit
  • Citovat
Peťulka2608
26.7.13 22:02

Chicco multiway :pankac: :pankac: :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
2413
26.7.13 22:12

Diky :D vse to projdu, mam program na cely vecer :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11478
26.7.13 22:30

Přidávám Espiro vayo, ať se nenudíš :P :mrgreen:. Jsem z nich nadšená :palec:. Nesplňují pouze spojenou rukojeť, ale i s dítětem jdou řídit jednou rukou. Jo, ale neprojedou hluboce nasypané kamínky (na dětském hřišti).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
118
26.7.13 23:27

Za sebe muzu doporucit Bebe beni Halo, spojena rukojet, prostorne, vysoka polohovaci zadicka, polohovaci nozky, pomerne lehke a cena prijatelna do 3tis vcetne nanozniku. Maji i sundavaci madlo pred ditetem a ve strisce okenko, slozit jdou snadno a vejdou se nam (sice na doraz) mezi predni a zadni sedacku v aute…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
22
27.7.13 00:11

Ahoj,
my máme Guido 4baby, je to takový lehký sporťáček a spokojenost. Cena nízká- cca od 1500 Kč, spojené madlo, stříška, opěradlo lze dát do lehu, odnímatelné madlo pro dítě, jízdu po trávě a trochu horší terén taky zvládá, velký košík pod kočárkem…jen podmínka, aby byl malý po složení asi nebude splněná. Já ho teda ani neskládám, máme ho rozložený trvale po dobu, kdy jej dítě využívá. Vozíme v něm již 2. dítě a stále dobře slouží. Někdy ho využijem ještě i pro to 1. dítko, nyní 3 leté (12 kg) a vejde se v pohodě. Podobný typ je ještě Hauck Shopper Sport, ten máme pro děti u babičky a ta je s ním spokojená velmi, vozí ho s sebou, když cestuje s dětmi MHD a vlakem a velmi si chválí, jak je lehký. Tak třeba bude jeden z nich vyhovovat i vašim požadavkům.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2413
27.7.13 07:58

Diky moooc!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3118
27.7.13 12:27

Já mám pár týdnů Hauck Spirit 2013,cena 2600kč a jsem naprosto spokojená :pankac: Má sluneční stříšku, v létě k nezaplacení, složený raz dva, jde úplně do lehu, je lehký, prostě parádní :pankac:
http://www.detskezbozi.com/…it-2013.html

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2413
27.7.13 21:26
@kristy84 píše:
Já mám pár týdnů Hauck Spirit 2013,cena 2600kč a jsem naprosto spokojená :pankac: Má sluneční stříšku, v létě k nezaplacení, složený raz dva, jde úplně do lehu, je lehký, prostě parádní :pankac:
http://www.detskezbozi.com/…it-2013.html

Díky, včera jsem to řešila celý večer a tyhle mě dost zaujaly. :-) hlavně ta vysoká zadává operka! zkoušela jsi s nima jezdit trochu v terénu? Nebo aspoň po trávě?
Dík :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11478
27.7.13 21:45
@petukab píše:
Díky, včera jsem to řešila celý večer a tyhle mě dost zaujaly. :-) hlavně ta vysoká zadává operka! zkoušela jsi s nima jezdit trochu v terénu? Nebo aspoň po trávě?
Dík :lol:

Tu samou výšku má i Vayo :pankac:, taky jsem chtěla vysokou. Celkově se podobají. Vayo má kratší stříšku, naše malá ji už ale stejně zataženou nechce, nevidí dost :roll:. V leže ji zastíní i ta naše. Vayo má pruh z madla mezi nožkama, což jsem chtěla, nemusím díky tomu poutat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama