Concor v těhotenství, je bezpečný?

11764
17.7.19 23:09

Concor v tehotenstvi, je bezpecny?

Dobry den, mam dotaz. Uziva nekdo z vas lek Concor v tehotenstvi, nebo uzival? :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
27092
18.7.19 05:22
@Lena 123 píše:
Dobry den, mam dotaz. Uziva nekdo z vas lek Concor v tehotenstvi, nebo uzival? :think:

Tvůj lékař by měl vědět, že se chystáš otěhotnět a měl by rozhodnout on.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11764
18.7.19 06:50

Jj on to vi, schvalne mi je dal, ze vi, ze se snazime. Jen me zarazi, ze je to betablokator. Ale snad vi, co dela. Ted jsem nasla , tak trosku plasim asi :hug: @Russet:www.emimino.cz/profil/russet/ blby, ze ma zrovna dovolenou a na gynde mi rekli, ze je mam zatim brat, ze je pak kdyztak vymeni za Dopegyt. Jen mam strach a vysadit je nemuzu, ale dekuji za odpoved. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
24.7.19 14:29

@Lena 123 Concor je prý v těhotenství bezpečný. Předtím jsem brala jiné léky na tlak, ale když jsem řekla, že mám v plánu otěhotnět, tak mi doktorka napsala právě Concor. Teď jsem 12tt a Concor normálně beru.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11764
24.7.19 15:44

@amik22 :hug: Dekuji, to jsem rada, me vyhovuje. Nechtela bych jinej ted zkouset. Uz jsem mluvila i s dr a pry je ok, ze se nemusim bat. :hug: :* Taky me ho napsala, kdyz jsem ji rekla, ze se snazime o mimco. :hug: Kolik beres? Ja 2.5 mg rano

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11764
24.7.19 15:46

Ja jsem teprve 5tt :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
79
24.7.19 19:06

@Lena 123 já beru to samé, také půl tablety ráno. Jen gynekolog mi i tak přikázal, ať si každý den doma měřím tlak a kdyby se zvedal, tak se to musí hned řešit. Kdyby vylítl hodně, tak prý okamžitě do nemocnice. Přece jenom už je to kvůli tomu rizikovější těhotenství, i když je jinak všechno ok.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11764
24.7.19 20:40

@amik22 :think: Me zas obvodak rekl, ze od druhe pulky tehu, me da zadanku, ze budu chodit na kardiologii. A taky ze si mam merit trikrat denne tlak. Musime to zvladnout, ale myslim, ze to bude ok, minuly tehu jsem byla bez prasku a tlak 130/90 tep kol 90, ted, diky Concoru mam 125/80 tep 70, takze luxus. :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama