COP - pomoc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
slunicko75
Kecalka 233 příspěvků 27.08.10 15:08
COP - pomoc

Ahoj holky,

dostala jsem se do situace, kdy se musím objednat do Prahy do centra gynekologické onkologické prevence.(nejlépe Apolinář nebo Motol). Objednat se není vůbec žádný problém, ale problém je ten, že mají volno až v prosinci. Prosím, nevíte náhodou, která jiná nemocnice by mě mohla vzít dřív. Můj nález z hlediska lékařského není akutní, prostě je to neinvazivní. Potřebovala bych termín dříve nebo se zblázním. psychika dělá fakt divy. :-(

Reakce:
Monjie
Generální žvanilka 23031 příspěvků 27.08.10 16:11

Ahoj, a co nejakou soukromou kliniku,nebo ustav pro matku a dite Podoli-znam holky ktere tam chodily i na gynekologicky onko a bylo o ne pekne postarano , Kralovske Vinohrady jsi zkousela?

AT VSE DOBRE DOPADNE!!!!!

maggiem
Kecalka 375 příspěvků 27.08.10 18:14

Dobre centrum je v Katerinske ulici. Mudr. Slavik.

slunicko75
Kecalka 233 příspěvků 27.08.10 19:35

holčiny, moc děkuji. zkusím zavolat.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co si uvařit na Vánoce, když se snažíte zhubnout?

Pokud jste pevně rozhodnutá, že letos o Vánocích se ručička váhy nehne směrem... číst dále >

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Články z Expres.cz

Příkladní to expartneři: Štíbrová stráví Vánoce se synem i svým bývalým

Je milé vidět, že zdaleka ne všichni, kdo se v showbyznysu rozejdou, na sebe... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >