Covid rozhození MS

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.10.21 22:11

Covid rozhození MS

Zdravím. Máte někdo zkušenosti s rozhozením MS po prodělání covidu? Než jsem zjistila, že jsem covid pozitivní, zpozdila se mi o týden nejprve MS, v den zjištění pozitivity jsem to dostala a krvácela jsem týden a teď už týden spinim. Nikdy se mi MS takto nezpozdila, vždy jsem mívala přesnou a také jsem nikdy takto dlouho MS nemela. Přikládám to tedy tomu covidu. Četla jsem, že to ženy s covidem mají, ale i tak jsem nervozni…už to ani není doslova spineni, přijde mi to jen jako takový narůžovělý výtok. Pardon za ty detaily. Máte někdo taky podobnou zkušenost s MS po prodělání covidu? V ponděli nám konci karanténa, tak budu volat na gyndu a raději zajdu, ale věřím, že jsou jen hormony v těle asi trochu rozházené… 8o

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8608
23.10.21 22:20

Jj, po covidu jsem měla problém - zpoždění a intenzita.
Když se mi objevil post-covid mensturace není vůbec, konzultovala jsem s dr., říkala, že ještě počkáme a pokud nic, jakože nic, tak vyvoláme

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1376
23.10.21 23:55

Rozhodit MS ti přece může každá viróza, to není o Covidu, ale o tom, že tělo bojuje s nějakou infekcí a prostě jiný proces (menstruaci) pošle na vedlejší kolej. Bacha, ať pak nemáš rozházenou i ovulaci a třeba neotěhotníš. Stejně tak po očkování. Na tom lékař nic moc nevykoumá, prostě tělesný proces. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.10.21 07:48

@prejeta_zaba tak otěhotní by mi určitě nevadilo, my bychom rádi ještě jedno a je to u nás aktuální téma, akorát nechci tedy bezprostředně po tom covidu. Díky za odpověď.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat