Covital restart

Anonymní
4.8.21 10:30

Covital restart

Dobrý den, má někdo zkušenost s přípravkem Restart Covital od Biominu? Prodělala jsem před 8 měsíci Covid a mám po něm zdravotní problémy. Tak mě zajímá jestli přípravek pomáhá, funguje :-) Díky za názory

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18310
4.8.21 11:32

Koukám že prodejci placebo plus jsou pružní…

Jsou to hodně předražené vitamíny…

Není v tom nic zázračného - určitě nebude ničemu vadit, když to nebudeš kupovat za tisícovku, ale vezmeš b-komplex a rybí tuk a budeš je užívat. B-komplex podle návodu, rybího tuku tak 2 lžíce denně.

Ten šišák nemá úplně prokázané účinky, ale když si koupíš šišák, bkomplex, kozlík a rybí tuk zvlášť tak tě to vyjde na okolo 4 stovek na 2 měsíce, tedy poloviční cena

Je mi líto, že si chytla dlouhodobé následky po covidu, řešila si to s doktorem? Protože by si možná mohla mít nárok na lázně, které mají šanci pomoci s regenerací.

Kdyžtak napiš jaké konkrétní poscovid projevy tě trápí, zkusím vymyslet něco co by reálně mohlo ulehčit regeneraci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15217
4.8.21 11:43

Koukni na slozeni, kolik tam toho je, srovnej s konkurencnimi vyrobky a podle toho se rozhoduj.

Dorovnat vitaminy, mineraly, podporit bylinami a ruznymi komplexy urcite obecne pri vsech zdravotnich problemech funguje, ale je potreba peclive vybirat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat