Crocksy pro dítě 21měs.?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
kacenkag
Kecalka 147 příspěvků 17.08.09 21:30
Crocksy pro dítě 21měs.?

Ahoj,prosím o radu a názor-jsou podle vás tyto boty-ať už originál či stánkové-vhodné pro malé děti? I originály se dělají úúúplně malinké… Abych vysvětlila důvod dotazu:syn je zvyklý běhat po zahradě bos,ale dnes šlápl na včelu.Naštěstí bez reakce,ale podruhé už nechci riskovat.Jenže kožené kotníkové sandálky,které na zahradu má,si namočil během několika minut u bazénku-no během hodiny padly troje boty,protože se mi zdá,že mokré kožené boty na bosou nohu nejsou nic moc :? Tyhle crocksíky by bylo praktické řešení bot k vodě,na příležitostné obutí,takže mi je hned ségra odpoledne pro syna přivezla.Strašně se mu líbí a dobře v nich chodí,ale on neměl nikdy problémy.Připadají mi pohodlné,sama je ráda nosím,ale přecejen-je to guma,nic pevného.Myslíte,že je to v pohodě? A co třeba místo bačkůrek? Už není tak malý,chodí od 10ti měsíců,ale pořád váhám…Poradíte? Díky Katka

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Sabika
Echt Kelišová 7633 příspěvků 17.08.09 21:42

Ahoj,
děti je mají oba,Sabča je nosí dost často,ale Filouskovi je obouvám jen vyjímečně,hlavně k tomu bazénku a tak. Taky se mu moc líbí a když je doma v bačkůrkách tak je rád nosí na rukou :roll: a leze po čtyřech a hrozně se tomu chechtá!

Endy
Závislačka 4874 příspěvků 17.08.09 21:43

Ahoj Katko,

taky je Klare (18m) davam " k vode"… tzn. na zahradu, kdyz ma napusteny bazenek nebo lavor s vodou a pak je nosi do bazenu na plavani. Neklouzou a nechyti bradavice a plisne z podlahy.....

Koupila jsem ale „poloznackove“. Nejsou to originaly, ale taky nejsou tak siroke jako od vietnamcu. Jsou ze sportovni obuvi…

Na doma bych je misto backor nedavala, pouzivame klasice backurky s pevnou patou…

Endy

Sabika
Echt Kelišová 7633 příspěvků 17.08.09 21:45

někam mi zmizeli metříky---tak jen pro info Sabča 4roky a Filda 19 měsíců.

Lesina
Echt Kelišová 9867 příspěvků 17.08.09 21:58

Adli a Pepi je mají od loňska, Eli jsme je nasstihli koupit, má korkáče, ale stejně lítá bosa. Nelíbí se mi jako boty na chození třeba do města, ale na zahradu ideál!!!

L.

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 17.08.09 22:07

Podle mě jsou tyto boty pro děti naprosto nevhodné - tím teď myslím, když vidím malé děti, jak tady v těch úžasných botkách (ideálně za 90,– někde z tržnice) razí na túru do lesa - to mě berou mory :roll:

Ale příležitostně k vodě nebo na přeběhnutí po zahradě nevidím problém…

Danylea
Ukecaná baba ;) 1852 příspěvků 17.08.09 22:08

Presne z toho duvodu co pises je ted chci koupit malymu. Vek viz metr. K vode, na zahradu a tak. idealni podle me.

AHA to bych sem ten metr musela dat ze 8)

kitty25
Neúnavná pisatelka 16093 příspěvků 17.08.09 22:53

já ale viděla ty originály a ty se mi zdají dost propracované i co se týče zdraví pro nožku - kamarádka tvrdí, že jsou dokonce jako zdravotní

janinkaz
Nadpozemská drbna 28414 příspěvků 17.08.09 22:55

Jen tip pro vás. Včera jsme byli s manželem na nákupech v Letňanech a v A3 sportu měli originál crocsky za 590,– a v jiném krámě za 1190,– 8O :wink: Ale jestli tam měli dětský jsem nezaregistrovala …

Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 17.08.09 22:57

Já jsem zas někdy před rokem slyšela, že je u nás chtějí dokonce zakázat, jak jsou nezdravé… Ale nezakázali, tak to třeba byla kachna :lol:

Jinak jako originály možná jsou propracované, ale kdo dá tak malému dítěti litr za boty k vodě? Já teda ne :lol: :lol: :lol:

kamiŠ
Generální žvanilka 23856 příspěvků 17.08.09 23:04

Rozdíl mezi originálem a z tržnice je ten, že originál je ze silikonu, imitace z kdovíjaké hmoty :evil: proto i ta cena… Jsem z oboru… Takže v originálu na chození k vodě a po doma není problém. Ona se ta botka i vytvaruje podle nožky :-)

mroe
Neúnavná pisatelka 16068 příspěvků 17.08.09 23:28

Ja je davam jen k vode, z toho jedineho duvodu jsem je starsi dceri koupila, jako boty na plavani.I kdyby byly original, dam normalne radsi ceske kozene.

Jitulinda
Ukecaná baba ;) 1748 příspěvků 18.08.09 00:16

ahojky :wink:

obě děti je mají. i malá Karkula. nosí je na zahradu, protože se ráda ráchá ve vodě a sandály má pořád mokré.

sama za sebe můžu srovnávat originál a napodobeninu. originály jsou super. lehké, pohodlné, chůze jako v peří, prostě pohoda.

na MMB se dají originály pro děti senat už za cca 420,– a výš.

Jitul

korena
Závislačka 4494 příspěvků 18.08.09 07:06

Já je Florce také dávám - jako do města určitě ne, ale na zahradu ano -lítá stále sem a tam (dovnitř a ven), tak se ji dobře vyzouvají. Jsou osvědčené k bazénku i do pískoviště -ta m se z nich dobře vysype písek. Myslím, že na krátkodobé nošení nemohou uškodit stejně, jako chození bosky…pokud je tedy správně zvolena velikost :-)

Amynka
Kelišová 6597 příspěvků 18.08.09 08:59

Ahoj,

Sára je měla i vloni, na léto, k vodě, na vyběhnutí na zahradu, z bazénu do crosek apod. né na dlouhý chození a letos je má zase, nemůžu si je vynachválit.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama