Botičky do vody

Anonymni
22.6.09 22:08

Botičky do vody

Ahoj, prosím o radu. Jestli je tu někdo z Českých Budějovic, prosím o tip, kde se dají koupit botičky do vody pro 1,5 staré dítě, velikost tak 22. Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

15320
22.6.09 23:38

Ahoj, nejsem z Českých Budějovic, ale zrovna jsem vybrala na mimibazaru (www.mimibazar.cz) od Playshoes, uvádějí vnitřní délku stélky a jsou prodyšné, prý rychleschnoucí… no uvidíme, až vyzkoušíme. Cena cca 150,–, mají několik typů.

Příspěvek upraven 05.08.14 v 09:27

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
22.6.09 23:55

Myslím, že stejně dobře Ti poslouží crocksy - teda mám na mysli ty falešné od vietnamců, ty jsem u nás pro prcka pořídila za 80,– právě na koupání. Dají se hodit i do pračky a jsou zas čisťounké.

Blani

• Nahlásit
  • Citovat
440
23.6.09 10:14

My máme taky ty Playshoes, jsou super, že se nedostanou do botky kamínky a hlavně, že se nesmekne nožička, když je mokrá…to se nám už několikrát stalo v těch croskách teda

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
23.6.09 10:44

No hlavně crocsíky ať jsou origoš nebo od Vietnamců, nejsou do vody, ale k vodě.

Příspěvek upraven 05.08.14 v 09:26

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
884
10.8.09 13:17

Ahojky, obnovuju tuhle diskusi, taky potřebuju pro dítě boty do vody. Není nápad, kde pořídit přímo v obchodě? Ne crocksy, ale opravdu body do vody. Velikost 22-23. V pár obchodech už jsem byla, ale tam měli až od vyšších čísel.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15320
10.8.09 14:41

Ahoj, já bych šla cestou přes dodavatele, jestli chceš třeba playshoes (jenom příklad, protože je máme doma), tak bych si našla jejich webovky a kontakt na ně, zavolala, do kterých obchodů dodávají, jinak můžeš běhat po kšeftech do konce léta a nesehnat.
Takhle nakupuju boty na běžné nošení, chci se žirafou, chodím do konkrétního obchodu, kde vím, že mají a když nemají, tak objednají přímo od dodavatele, dodavatel má katalog na webu, takže se dá krásně vybírat a přitom koupit v kamenném obchůdku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
vykladzkaret
5.8.14 04:27

Zdravim, pojedeme brzy k mori, meli jste sebou pro batole boticky do vody? Nevim, jake a zda vubec koupit, a predevsim ty, co mam ja, se oblepi piskem co pak nejde vysypat, kdyz jsou mokre (jsou jakoby z neoprenu) takze jsem je vetsinou mela na nohou prvni den a pak je nepouzivala, protoze navic pomalu schly. Diky za nazory.

• Nahlásit
  • Citovat
13797
5.8.14 07:11

@vykladzkaret malá boty do vody nikdy neměla, vždy jsme vybíraly pouze písčité pláže.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
5.8.14 07:24
@vykladzkaret píše:
Zdravim, pojedeme brzy k mori, meli jste sebou pro batole boticky do vody? Nevim, jake a zda vubec koupit, a predevsim ty, co mam ja, se oblepi piskem co pak nejde vysypat, kdyz jsou mokre (jsou jakoby z neoprenu) takze jsem je vetsinou mela na nohou prvni den a pak je nepouzivala, protoze navic pomalu schly. Diky za nazory.

ja budu tenhle tyden shanet tady v CB boty do more proti jezkum pro dcerku :roll:

• Citovat
  • Upravit
vykladzkaret
5.8.14 07:27

@JayLee tak napiste, jake jste vybrala.

• Nahlásit
  • Citovat
JayLee
5.8.14 07:31
@vykladzkaret píše:
@JayLee tak napiste, jake jste vybrala.

no na 9 vyrazim pac jsem vdiela sousedku, ze sehnala a pekny pro jeho prcka ale nezeptala jsem se kde :nevim: :zed: :zed: jj dam vedet pokud sezenu ;)

• Citovat
  • Upravit
766
5.8.14 07:33

Já boty pro malou měla, nešlo ani tak o tu vodu, ale o to, že pláže i chodníky byly hrozně rozpálené a popálila by si bez bot nožičky, měla jsem gumové z Deichmanu ve stylu crocs, ale takové, že úplně obepínaly nožku, byly na na pevno, prostě vhodné pro batole, ale už je v Deichmanu v ČR nevedou, v Německu je mají normálně. Taky Rider podobné dělá: http://www.mimibazar.cz/foto.php?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
JayLee
5.8.14 09:15

Ja prave chci ty neoprenovy idealne :nevim:

• Citovat
  • Upravit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie