ctyrkolka na brusle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
baru.v
Stálice 70 příspěvků 13.01.09 18:17
ctyrkolka na brusle

ahoj, vybirame kocarek a mam dva pozadavky. Rada bych ctyrkolku a chtela bych s ni jezdila na bruslich. mate prosim nejake zkusenosti? Mam pocit, ze takovy kocarek snad ani neexistuje (pry by mel mit totiz rucni brzdu a ctyrkolka s rucni brzdou se mi nedari najit)

Reakce:
ivusha
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 13.01.09 18:48

Jakýkoli s ruční brzdou…sem ti nepomohla, ale je to bohužel tak. :?

jirabobes
Neúnavná pisatelka 19201 příspěvků 13.01.09 19:30

Ahoj
Já mám čtyřkolku bez brzdy a bruslím.Ale mám těžký kočár.Mám Tako,což je dost těžký kočár.A ještě vezeme pod kočárem dost věcí,aby byl těžší a já jsem měla větší jistotu,že ho nepřevrátím.
Ale později jsem bruslila i s golfkama.Mám chicco z roku 2003 (tuším).

Endy
Závislačka 4874 příspěvků 13.01.09 20:41

Ahoj, bruslim s X-landerem X3 bez brzdy, ale mame tu u Vltavy stezku na rovine, takze se nebojim ...... a radsi mam lehky kocar, abych ho ubrzdila ja naplocho polozenou brusli...... Nejdriv jsem to prubla s autosedackou, kde by Klare nemelo nic stat pri prevraceni, ale pohoda, tak jsme pak jezdily i s hlubokacem i sportakem.....

andela
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.09 23:12

Já jsem měla cca 18kg Bobase :). tank jako blázen :D. Na brusle ale v pohodě, dalo se s ním i zatáčet po zatlačení na rukoje´t k jedné straně. Tastavovala jsem tak že jsem prostě dojela a trochu dobrzdila brzdou. 6ádný problém nebyl a obešla jsem se i bez ruční brzdy ;).

baru.v
Stálice 70 příspěvků 14.01.09 06:46

Diky moc za postrehy, hodlam bruslit jen na lehouckych terenech, tak to prestanu resit koupim si proste ctyrkolku, ktera se mi bude libit :-)

andela
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.09 13:01

hlavně aby to nebyl nějaký přeplastovělý kostitřas ;). Myslím že v tomto případě kočát dostává trochu zabrat, tak aby vydržel ahned se nerozvrzal.
Tak bych řekla že jsou lepší větší nafukovací kola, prostě klasila, ne ty široký, nebo malí …

Zdenik
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 14.01.09 14:24

Ahoj

měla jsem iglesinu magnum bez brzdy a super, jezdila jsem i s golfkama Jane Energy a taky dobrý…takže já bych brzdu nebrala jako nutnost.

Z.

garbi
Stálice 75 příspěvků 10.02.09 16:48

ahoj, taky jsem sháněla a našla jsem od firmy hoco, tušim,že je to taifun nebo nejaký podobný. Kamarádka hoco má (tříkolka)a je s ním spokojená a to nejen na brusle…

garbi
Stálice 75 příspěvků 10.02.09 16:48

ahoj, taky jsem sháněla a našla jsem od firmy hoco, tušim,že je to taifun nebo nejaký podobný. Kamarádka hoco má (tříkolka)a je s ním spokojená a to nejen na brusle…

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Další kráska s vlastní Miss? Kdo v tomhle byznysu sponzoruje Myslivcovou?

Mít vlastní soutěž krásy je v módě. Po Evě Čerešňákové, která stála v čele... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Svatební šaty Chopry: 24 metrů dlouhá vlečka a dva miliony flitrů

Bollywoodská herečka Priyanka Chopra (36) si před pár dny vzala za manžela... číst dále >