Reklama

ctyrkolka na brusle

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

baru.v
Stálice 70 příspěvků 13.01.09 18:17
ctyrkolka na brusle

ahoj, vybirame kocarek a mam dva pozadavky. Rada bych ctyrkolku a chtela bych s ni jezdila na bruslich. mate prosim nejake zkusenosti? Mam pocit, ze takovy kocarek snad ani neexistuje (pry by mel mit totiz rucni brzdu a ctyrkolka s rucni brzdou se mi nedari najit)

Reklama

Reakce:

ivusha
Zasloužilá kecalka 989 příspěvků 13.01.09 18:48

Jakýkoli s ruční brzdou…sem ti nepomohla, ale je to bohužel tak. :?

jirabobes
Neúnavná pisatelka 19170 příspěvků 13.01.09 19:30

Ahoj
Já mám čtyřkolku bez brzdy a bruslím.Ale mám těžký kočár.Mám Tako,což je dost těžký kočár.A ještě vezeme pod kočárem dost věcí,aby byl těžší a já jsem měla větší jistotu,že ho nepřevrátím.
Ale později jsem bruslila i s golfkama.Mám chicco z roku 2003 (tuším).

Endy
Závislačka 4874 příspěvků 13.01.09 20:41

Ahoj, bruslim s X-landerem X3 bez brzdy, ale mame tu u Vltavy stezku na rovine, takze se nebojim ...... a radsi mam lehky kocar, abych ho ubrzdila ja naplocho polozenou brusli...... Nejdriv jsem to prubla s autosedackou, kde by Klare nemelo nic stat pri prevraceni, ale pohoda, tak jsme pak jezdily i s hlubokacem i sportakem.....

andela 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.01.09 23:12

Já jsem měla cca 18kg Bobase :). tank jako blázen :D. Na brusle ale v pohodě, dalo se s ním i zatáčet po zatlačení na rukoje´t k jedné straně. Tastavovala jsem tak že jsem prostě dojela a trochu dobrzdila brzdou. 6ádný problém nebyl a obešla jsem se i bez ruční brzdy ;).

baru.v
Stálice 70 příspěvků 14.01.09 06:46

Diky moc za postrehy, hodlam bruslit jen na lehouckych terenech, tak to prestanu resit koupim si proste ctyrkolku, ktera se mi bude libit :-)

andela 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 14.01.09 13:01

hlavně aby to nebyl nějaký přeplastovělý kostitřas ;). Myslím že v tomto případě kočát dostává trochu zabrat, tak aby vydržel ahned se nerozvrzal.
Tak bych řekla že jsou lepší větší nafukovací kola, prostě klasila, ne ty široký, nebo malí …

Zdenik
Ukecaná baba ;) 1652 příspěvků 14.01.09 14:24

Ahoj

měla jsem iglesinu magnum bez brzdy a super, jezdila jsem i s golfkama Jane Energy a taky dobrý…takže já bych brzdu nebrala jako nutnost.

Z.

garbi
Stálice 75 příspěvků 10.02.09 16:48

ahoj, taky jsem sháněla a našla jsem od firmy hoco, tušim,že je to taifun nebo nejaký podobný. Kamarádka hoco má (tříkolka)a je s ním spokojená a to nejen na brusle…

garbi
Stálice 75 příspěvků 10.02.09 16:48

ahoj, taky jsem sháněla a našla jsem od firmy hoco, tušim,že je to taifun nebo nejaký podobný. Kamarádka hoco má (tříkolka)a je s ním spokojená a to nejen na brusle…

Reklama

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Nejhlubší dno, ultralevice zneuctila mši: Ovčáček se pustil do mluvčího z UK

Aktivistka Aneta Petani protestem proti představitelům církve spustila... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >