Cuca si spodni ret

2185
2.12.04 18:42

Cuca si spodni ret

Ahoj holky. Moje Anie si zcala desne cucat spodni ret. Doslova ji nahrazuje dudlika (kdyz ji vypadne a tak). Spodni ret si tak masiruje a dumla, ze se bojim, ze se ji zvetsi zakratko na trojnasobek. A nevim co s tim. Je to neuhlidatelne, porad ji cpat dudlika, to bych nedelala nic jineho. Nemate s tim nektera zkusenost? Jako ze to brzy prejde nebo se ji ten ret aspon nezvetsi??? Jeste neumi drzet poradne hracky, ktere by cucala, kdyz ji je cpu do pusinky, tak je proste neudrzi nebo jsou na ni asi moc tvrde (i kdyz zkousim vsechny mozne)…
DIky za rady…

vdecna Hromix a Anie, zitra 3 mesice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
2.12.04 19:04

:-)) Můžu tě uklidnit… náš pětiměsíční Janeček to dělá už hezky dlouho a rtík má pořád maximálně půvabný… tak prostě nech svou berunku, až si sama najde jinou hračku… Pohládni Aničku…
Klára

• Nahlásit
  • Citovat
2185
2.12.04 19:16

A muzu se zeptat, taky si to tak „masiroval“? Me na tom vadi nejvic to dumlani. Kdyby ho jenom drzela, tak at, ale to masirovani mi prijde desny…

Ale jinak diky za uklidneni :-)))

H.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
151
2.12.04 19:41

Ahojky,
tohle fakt neres. Nase Niky to taky delala a obcas jeste ted. A videla jsem to u spousty deti. Je to podle me normalni. A kdyz to nase mala zacala delat, tak me po pravde ani nenapadlo, ze by z toho mohla mit nejake nedej boze celozivotni nasledky. Takze bud v klidu, to mimcu neublizi :wink:
Pa Lucka a Niky (brzy 9 mesicu)
http://nikolasek.wz.cz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12466
2.12.04 20:47

Ahoj,
nas chlapecek (5 mesicu) uz ma taky asi mesic mimo jine (napr. cpani si vsech prstu do krku az se zacne davit, vyplazovani jazyka az se zacne davit atd. :) i dumlaci obdobi, prijde mi to celkem normalni a tak me to vubec nenapadlo nejak resit. Proste holt miminka zkousi, co vsechno uz s tou pusou a rucickama umi. Trosku jsi me ale potesila s tvym dotazem, protoze jsem preci jen trosku resila jestli vsechny tyhle veci nedela nejak vic, protoze vubec nema dudlika, ale kdyz vidim, ze Anie dumla ret i s dudlikem, tak se mi ulevilo :) Jana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1764
3.12.04 14:43

zuby

Moje mladší sestra měla podobný zlozvyk také.Cucala si taky ret, jen horní. Došlo to tak daleko, že dnes ve 13 letech má už 3 roky fixní rovnátka, protože má tzv. zákus - má nedostatečně vyvinutou horní čelist, jak si ji pořád zatlačovala. Pozor na takové zlozvyky, někdy mohou škodit. sestra s tím přestala kolem tří let, přesto to stačilo k problematickému vývoji čelisti a zubů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1089
3.12.04 19:00

Cau Hromix,
aj Danino to ma najnovsiu modu :lol: Ja sa zase za nim plizim s fotakom, aby som to cvakla, lebo ksichtiky pri tom robi uzasne :lol: :lol:
Podla mna je to normalne. Ozaj, a dudka je u nas stale v kurze, najma pri spinkani :wink:
Pa!
schamka + Danko
http://lilypie.com/baby1/050723/2/15/0/+1/.png:http://lilypie.com/…15/0/+1/.png

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama