Inspirace na maškarní

209
8.11.04 14:15

Inspirace na maškarní

Zdravím všechny maminky,
nevíte náhodou někdo, kde by se dal sehnat nějaký pěkný střih nebo alespoň inspirace na maškarní úbor pro dvouletou holčičku??

Děkuji Binisi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

1460
8.11.04 19:11

Ahoj!

Měla jsem podobný problém. Najdi si na internetu nějaké stránky, stačí dát do vyhledávání karneval nebo maškarní, případně masky. Já nakonec vlítla do sekáč a omrkla, co tam mají (na co by šly přišít křídla nebo uši…) nakonec šla za námořníka… :o)

Přeji hodně štěstí!

Alice

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
13.6.05 21:23

MASKA

Ahoj

Viděla jsem to v ňákém filmu,sice to nemáme vyzkoušené,protože děti nakonec karneval neměly,ale přišlo mi to jako vtipný nápad.Taktedy:

Hroznové víno --------------------
Koupíš obyčejné nafukovací balónky(barva podle toho,jestli malá chce být zelené,nebo fialové víno),ty nafoukneš a různě jí je připevníš na oděv.Tepláčky dej hnědé,jako štopka a je to.

:wink:
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jani0009
24.1.13 15:32

Na letošní maškarní dětské mam zase šaška pro malýho. Přemýšlím nějaký „boty“šaškovský. Máte tip? A co vaše masky?

• Nahlásit
  • Citovat
6326
24.1.13 15:46
@jani0009 píše:
Na letošní maškarní dětské mam zase šaška pro malýho. Přemýšlím nějaký „boty“šaškovský. Máte tip? A co vaše masky?

tak naše malá šla za včelku, ale tip na botky nemám :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1194
24.1.13 16:09

My koupili v hračkářství kostýmek sněhurky, koupili podotýkám protože na nijaké vymýšlení namám fantazii a po minulem neuspěchu kostýmu červené karkulky což vypadalo každý pes jiná ves jsem se ani neobtěžovala vymyšlet neco, takže krásné šatičky bez námahy a malá je nadšená :D a obdivuji všechny mámy s kreativitou :potlesk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7662
24.1.13 16:19
@jani0009 píše:
Na letošní maškarní dětské mam zase šaška pro malýho. Přemýšlím nějaký „boty“šaškovský. Máte tip? A co vaše masky?

Jakýkoliv jednobarevný bačkory a na ně nalepit nebo našít bambule?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Mišuna
24.1.13 16:20

Syn chce jít letos nutně za kostru, takže koupím masku v hračkářství, paruku a černý plášť mu dám moje z čarodějnice a na nohy černý botasky. Nejsem nijak kreativní, jedinou masku kterou jsem dělala sama byl duch, vystříhat díry ve starém prostěradle ještě zvládnu, ale tím to asi končí. :lol: Vloni jsme měli od kamarádky krásnou masku vlka, už je mu bohužel malá a dvakrát jsem jí přišívala ocas. Myslela jsem že bude chtít letos kočku, to by se dalo vymyslet z domácích zdrojů, ale kostru teda fakt neudělám.

• Citovat
  • Upravit
13675
24.1.13 16:23

Moji klluci šli loni za kostlivce a za Pipi dlouhou punčošku :mrgreen: Letos jdou oba za Mickey mouse

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jani0009
24.1.13 17:05

@Bersaba jA POTŘEBUJU K TOMUTO.aLE BAMBULA DOBRÝ, JEN NEVIM, JESTLI SE HODÍ

• Nahlásit
  • Citovat
7662
24.1.13 17:41
@jani0009 píše:
@Bersaba jA POTŘEBUJU K TOMUTO.aLE BAMBULA DOBRÝ, JEN NEVIM, JESTLI SE HODÍ

Jasně, že hodí. Velká zelená nebo modrá bambule na každé noze by myslím vypadala parádně.

Příspěvek upraven 31.01.13 v 07:46

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
869
24.1.13 19:09

Já mám teda děti na maškarní už velký, ale pro neteř a synovce jsem ušila myšáky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
jani099
30.1.13 22:45

@sali78 Krásný. @Bersaba Snad je umotám

• Nahlásit
  • Citovat
3730
5.2.14 10:21

Máme slona, ale necelýho. Mam asi dlouhý osas.Jak dlouhý ho mam udělat v poměru k tělu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama