Cucek bez krve při začátku MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Srabek
Kecalka 320 příspěvků 25.01.19 02:11
Cucek bez krve pri zacatku MS

Zdravim, potrebuju radu v pondeli jdu k doktoru, ale abych to do pondelka vydrzela. mela jsem opozdenou ms asi o 14 dni. pak jsem zacala spinit a nakonec kdyz sem to lehce dostala tak jsem na tamponu nasla takovej cucek. samozrejme pokazde jsou v ms krvave cucky ale toto krvave nebylo a vypadalo to jako kus kuze. opakovalo se to asi 2×. stalo se to nekomu z vas? Dekuji :hug:

Reakce:
Zabatko
Závislačka 4404 příspěvků 25.01.19 07:52
@Srabek píše:
Zdravim, potrebuju radu v pondeli jdu k doktoru, ale abych to do pondelka vydrzela. mela jsem opozdenou ms asi o 14 dni. pak jsem zacala spinit a nakonec kdyz sem to lehce dostala tak jsem na tamponu nasla takovej cucek. samozrejme pokazde jsou v ms krvave cucky ale toto krvave nebylo a vypadalo to jako kus kuze. opakovalo se to asi 2×. stalo se to nekomu z vas? Dekuji :hug:

Nemohla jsi být těhotná? Kusy sliznice se odlučují, ale ty bývají spíš krvavě rudé. Uvidíš na kontrole, pokud nemáš bolesti a nekrvácíš silně, tak se hoď do klidu a kdyby cokoliv, tak mazej na pohotovost.

Srabek
Kecalka 320 příspěvků 25.01.19 08:21

Nó já mám aktivní nk buňky takže je to možné. Se může stát že otěhotní ani o tom nevím a odejde to s menstruaci. Snažíme se 7let a máme i po ivf co zkončilo v 10.tt . Bolesti nemám ale takový divný pocit jako mráz co mi běhá až do prsou a bolest v trislech. sem spolehlivá jako Jawa :D stačí málo a startují. Myslíš že jsem mohla potratit? To o čem vím sem že sem potratila 3× bylo dal a takový jiny :think: :nevim:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Psychiatr Jan Cimický o Jiřím Pomejem: Bál se smrti, řešili jsme i Andreu!

Předtím než byl Jiří Pomeje hospitalizovaný s rakovinou kostí v Nemocnici Na... číst dále >

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >