Bolestivé a oteklé bradavky - co to může být?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 24.01.19 08:15
Bolestivé a oteklé bradavky

Holky, jdu si spíš pro uklidnění.. Prosím anonym nebo smazat. - citlivé téma.
Před asi týdnem - 14 dny se mi nejprve zvětšimla pravá bradavka a začala mě na pohmat bolet a během pár dní se mi k tomu přidala i druhá bradavka. Teď občas při hlubším nádechu mě v levém prsu bodne (jakože vevnitř).. Na gyn. jdu příští týden. Nemáte někdo zkušenost nebo ponětí, co to může být? Mám strach z nějakého zánětu, nedej bože něco horšího.. :,(

Reakce:
Tableta
Závislačka 4346 příspěvků 24.01.19 08:22

Klidně s tím běž i ke svému praktikovi. Určitě ti něco poradí, popř. aspoň předepíše Polysan jako první pomoc.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Trapný Dyk a afektovaná Kirschner. Má smysl dívat se na The Voice?

The Voice Česko Slovensko. Tak se jmenuje zábavná pěvecká reality show, která... číst dále >

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vyprošťováky, které vás po divoké noci nakopnou do nového roku

Silvestrovská noc bude možná dlouhá a zábavná, ale první novoroční ráno může... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >