Zpoždění 50. dní - test negativní

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
HvezdickaNaomi
Kecalka 158 příspěvků 22.01.19 20:05
Zpoždění 50 dní - test nega

Zdravím holky :kytka:

prosím máte některá zkušenost? Nyní mám 50 dní zpoždění. Hlava mě bolí, všechno mi smrdí, hodně spím nebo jsem pořád unavená. Testy jsou ale nega. Na gyndu jsem již objednaná, ale nervy pracují, než tam půjdu, potřebuji útěchu :roll: Strašně se bojím, co se děje… :zed:

Reakce:
Nora2
Kecalka 187 příspěvků 22.01.19 20:09
@Naomi.Girotto píše:
Zdravím holky :kytka:prosím máte některá zkušenost? Nyní mám 50 dní zpoždění. Hlava mě bolí, všechno mi smrdí, hodně spím nebo jsem pořád unavená. Testy jsou ale nega. Na gyndu jsem již objednaná, ale nervy pracují, než tam půjdu, potřebuji útěchu :roll: Strašně se bojím, co se děje… :zed:

Test je průkazný od 14 dní po nechráněném sexy. Pokud je negativní, těhotná nejste.

HvezdickaNaomi
Kecalka 158 příspěvků 22.01.19 20:12
@Nora2 píše:
Test je průkazný od 14 dní po nechráněném sexy. Pokud je negativní, těhotná nejste.

No mě je to jasný :,( Takže jsem nějak nemocná asi

Janee19
Zasloužilá kecalka 808 příspěvků 22.01.19 20:50

Brala jsi HA?

HvezdickaNaomi
Kecalka 158 příspěvků 22.01.19 20:55
@Janee19 píše:
Brala jsi HA?

Brala, ale už ji asi 4 roky neberu. Nebo 5 let, nevím už přesně. :nevim:

Katjerina
Kecalka 198 příspěvků 1 inzerát 22.01.19 23:40

@Naomi.Girotto No pokud nemáte pravidelný či nepravidelný pohlavní styk, nebo čas od posledního a furt nic, tak se něco děje. 50 dní je tedy hodně, měla jste plašit už dřív, tak 3 týdny od vynechání, na gyndě dají vyvolávačku, pokud se do 14 dní MS nedostaví a těhotná nebudete, podstoupíte různá vyšetření než přijdou na to co vám je, pokud vám není přes 40 a nepřichází menopauza.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Mějte plně pod kontrolou, jaká videa sleduje vaše dítě na YouTube

YouTube sledují děti již od předškolního věku a snadno se mohou dostat k... číst dále >

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Mottlová sdílela sexy fotky z daňového ráje a prozradila, co neměla

Nejen sportovkyně a modelky tapetují sociální sítě fotkami v bikinách!... číst dále >

Odeberte jí děti, zní hlasy na poslední Výměnu! Co se dělo pak? Potrat a stěhování do ciziny

Česko má za sebou jednu z nejskandálnějších Výměn manželek. Diváci nestačili... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >