Jaké cukroví upéct na svatbu v horkém letním počasí?

218
14.5.18 20:53

Cukrářky poraďte

Ahoj potřebovala bych radu popř. i nějaké recepty
mamina po mě chce abych její kamarádce upekla cukroví na svatbu :zed: nejsem žádná cukrářka popravdě řečeno se mi do toho moc nechce potřebovala bych vědět jaké cukroví upéct co tak nejvíce chutná a kolik zhruba napéct pro 40 lidí? uvítala bych i nějaké odzkoušené recepty… svatba se má konat 23 června nejhorší je že bde hic a všechno to krémové se bude roztíkat všude :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
703
14.5.18 20:57

Tak do toho nejdi, když se necítíš, ne? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
14.5.18 21:04

Dík za radu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11719
14.5.18 21:05

@Petistaaa Pokud v tom nejsi sbehla, tak bych do toho nesla.
Jinak, vedro byt nemusi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11719
14.5.18 21:07

Ono je rozdil napect bezne mnozstvi pro rodinu na vanoce a pak mnozstvi na svatbu. Napect na vysluzky i hostinu pro 40 lidi je dost.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
14.5.18 21:08

Tím líp když nebude :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
703
14.5.18 21:08
@Petistaaa píše:
Dík za radu

Nemyslela jsem to zle.. Ale když se Ti do toho nechce, tak proč se trápit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27509
14.5.18 21:10
@Petistaaa píše:
Ahoj potřebovala bych radu popř. i nějaké recepty
mamina po mě chce abych její kamarádce upekla cukroví na svatbu :zed: nejsem žádná cukrářka popravdě řečeno se mi do toho moc nechce potřebovala bych vědět jaké cukroví upéct co tak nejvíce chutná a kolik zhruba napéct pro 40 lidí? uvítala bych i nějaké odzkoušené recepty… svatba se má konat 23 června nejhorší je že bde hic a všechno to krémové se bude roztíkat všude :cert:

Kamarádka měla mini košíčky a linecké. Linecké ti „roztíkat“ 8o nebude a košíčky to snad udrží. Dá se plnit ořechy a zalít troškou čokolády.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
218
14.5.18 21:17

Prosím vás to není žádná luxus svatba vše bude domácí… ale ty košíčky není špatný nápad

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27509
14.5.18 21:25
@Petistaaa píše:
Prosím vás to není žádná luxus svatba vše bude domácí… ale ty košíčky není špatný nápad

Stačí sehnat úplně ty pidi formičky a nahoru to třeba ozdobit stříbrnými kuličkami nebo bílým srdíčkem. A dělej to pár dní dopředu, aby se to uleželo a bylo to měkké. My je dělávali na Vánoce. Vždycky byly nejdřív pryč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2088
14.5.18 21:31

No, hlavní jsou svatební koláčky, ne? napeč jich tak jeden až dva prádelní koše, ať zaberou co nejvíc místa ve výslužkách, k tomu to zmiňované linecké, třeba i nějaké řezy… nebo v podstatě cokoli, akorát to vykrájej do srdíček :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27509
14.5.18 21:35
@sinapis.alba píše:
No, hlavní jsou svatební koláčky, ne? napeč jich tak jeden až dva prádelní koše, ať zaberou co nejvíc místa ve výslužkách, k tomu to zmiňované linecké, třeba i nějaké řezy… nebo v podstatě cokoli, akorát to vykrájej do srdíček :srdce:

U nás se pečou i docela malikaté - jako pětikoruna a jsou křehké. Ne jako typické kynuté. Ale zakladatelka psala o cukroví. Tak jsem navrhovala ty košíčky. Koláčky beru jako samozřejmost. Ale péct to pro 40 lidí sama bez předchozích zkušeností…docela nářez.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13352

Nějaké recepty na košíčky : plněné sváteční košíčky , košíčky , ovesné košíčky
a určitě svatební koláčky.
Vzala jsis velké sousto, tak ať se daří :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6808

@Petistaaa košíčky, linecké, vanilkové rohlíčky mocca ovalky, kokosové rohlicky napr. Jinak linecke by jsem udelala slepene marmeladou ve tvaru srdce dalsi linecke podkova zdobena bilou cokoladou a dozdobeno jedle perlicky treba. Rohlicky klasika. Kokosove muzes udelat pres strojek a kazdy konec tmava coko plus kokos. Kosicky ovoce zelatina. Rafaelo kulicky. A pokud se nepletu od kazdeho druhu se davaji 2 nebo 3 ks.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
14.5.18 22:35

Napéct sama pro 40 lidí bez zkušeností? Bude ti někdo pomáhat? Do toho bych nešla. Nezdá se to, ale pro těch 40 lidí toho padne dost. My měli na svatbu cukroví od cukrářky, pak něco jsme pekli, ještě sestřenice udělali několik druhů. Ale jak je to cukroví malé, tak se tam toho do krabičky vejde hodně, pokud člověk nechce dávat prázdnou krabičku.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama