Cvičení s dětmi Praha Háje

269
7.8.15 18:01

cviceni s detmi Praha Haje

Ahojky mam 6 mesicniho prcka a od zari bysme chteli zacit chodit nekam cvicit nebo do nejakeho centra kde se i s takhle malym prckem vyblbnem. Nevite nekdo o necem?:-) Bydlime na Hajich a nekam pobliz nemame problem ject..:-) dekuji za tipy. :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

17546
7.8.15 18:10

Určitě bude něco v MC Domeček v Kom. centru Matky Terezy (v kosele) a pak Benjamin klub mezi Hájema a Opatovem :-) My chodili do DDM na Květňáku, ale tam je to až pro batolata, a kamarádka jezdí s dcerou do KC Zahrada

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
7.8.15 18:21
@Etcetera78 píše:
Určitě bude něco v MC Domeček v Kom. centru Matky Terezy (v kosele) a pak Benjamin klub mezi Hájema a Opatovem :-) My chodili do DDM na Květňáku, ale tam je to až pro batolata, a kamarádka jezdí s dcerou do KC Zahrada

Tak domecek vypada dobre :) dekuji :kytka: a benjaminek je az od 9 mesicu. A na tu kc zahradu jsem nasla stranky kde nic moc napsanyho neni :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17546
7.8.15 18:33

@annabolla ono je možné, že ta Zahrada je taky až pro větší, kamarádka tam chodila tak od roka, tak nevím, jestli tam mají i něco pro nejmenší…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
7.8.15 18:37
@Etcetera78 píše:
@annabolla ono je možné, že ta Zahrada je taky až pro větší, kamarádka tam chodila tak od roka, tak nevím, jestli tam mají i něco pro nejmenší…

To je skoda :( myslela jsem ze bysme s prckem nekam chodili.. Segra chodila s prckem taky ale nebydli v Praze tak jsem myslela ze tady toho bude vic.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17546
7.8.15 18:49

@annabolla ono třeba je, ale musíš hledat :) Já neměla potřebu dávat peníze za to, aby se moje mimino válelo někde s dalšími miminy, takže na kroužek jsme začali chodit, až když z toho měla dcera trochu rozum :-D takže ty miminčí kurzy nemám zmáknuté, ale řekla bych, že určitě najdeš, rodinných center je tu po okolí spoustu…jo ještě jsem si vzpomněla na RC Pilné Včelky, tam snad taky něco je :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1228
7.8.15 19:01

@annabolla a na plavání chodite? To cvičení je pro malý prcky asi zbytečnost, ale toť můj názor. Já jsem také z Hájů a chtěla jsem chodit do nějaké hernicky. Pna Hájích nic moc. Pak jsemnasla ve Vršovicích Coolnicku, ale tam zas malá chytla rotaviry, tak teď se tomu trochu vyhýbám. V zimě nevím kam budem chodit. Radši zvu kamarádky s mimcama k nám :-D.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
7.8.15 19:03
@Etcetera78 píše:
@annabolla ono třeba je, ale musíš hledat :) Já neměla potřebu dávat peníze za to, aby se moje mimino válelo někde s dalšími miminy, takže na kroužek jsme začali chodit, až když z toho měla dcera trochu rozum :-D takže ty miminčí kurzy nemám zmáknuté, ale řekla bych, že určitě najdeš, rodinných center je tu po okolí spoustu…jo ještě jsem si vzpomněla na RC Pilné Včelky, tam snad taky něco je :)

Tak naslo se ale skoro nikde nepsali vek. No chci vypadnout z bytu a nechodit furt na stejna mista a aby byl malej zavreny v kocarku:-) chci neco kde si treba i ja pokecam :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
7.8.15 19:06
@Erkata píše:
@annabolla a na plavání chodite? To cvičení je pro malý prcky asi zbytečnost, ale toť můj názor. Já jsem také z Hájů a chtěla jsem chodit do nějaké hernicky. Pna Hájích nic moc. Pak jsemnasla ve Vršovicích Coolnicku, ale tam zas malá chytla rotaviry, tak teď se tomu trochu vyhýbám. V zimě nevím kam budem chodit. Radši zvu kamarádky s mimcama k nám :-D.

Nene nevime kam na plavani vsechno je dost daleko:-( mame tatku furt v praci tak uz nam hrabe ze stejnych mist a nebo byt doma:-(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1228
7.8.15 20:17

@annabolla tak to jsme na tom stejně :-D, akorát já mám 11měsíční. Chodila jsem s malou na plavco na Chodov, ale pak mi to už nebavilo a malou taky ne, to samé stále dokola.
A nechceš se potkat a mužem chodit na stejná místa ve čtyřech :-D. Aspoň si pokecáme :-).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
269
7.8.15 20:20
@Erkata píše:
@annabolla tak to jsme na tom stejně :-D, akorát já mám 11měsíční. Chodila jsem s malou na plavco na Chodov, ale pak mi to už nebavilo a malou taky ne, to samé stále dokola.
A nechceš se potkat a mužem chodit na stejná místa ve čtyřech :-D. Aspoň si pokecáme :-).

A odkud jsi? :D klidne muzem :) aspon nam z toho nehrabne :zed:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1228
7.8.15 20:26

Já bydlím kousek od Milicaku na té straně jak je ta minifarmicka.
Nápisem si sz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
113
7.1.16 13:48

Ahoj,
ráda bych chodila někam s 18 měs. chlapečkem, aby potkal jiné děti a mohli si hrát, nevíte kam bych v Praze na Hájích mohla jít? Zároveň mám ale 3 měs. miminko a nemohu ho nechat stát v kočáře někde na chodbě; taky se bojím infekce a nemocí apod.. Možná v nějakém mateřském centru ale abych mohla vzít malou dovnitř?
Děkuji za případné reakce.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama