Cybex Aton 4 - dá se potah vyprat?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Uživatel je onlineEll-Ell
Kecalka 272 příspěvků 1 inzerát 20.04.18 13:43
Cybex Aton 4 - Da se potah vyprat?

Mame autosedacku z druhe ruky. Tak bych potah rada vycistila, nejlepe tedy vyprala. Da se ten potah sundat? Pripadne prat v pracce nebo rucne? :)

Ukázat recenze produktu Cybex Aton

Reklama

Reakce:

Půáček
Kecalka 249 příspěvků 20.04.18 13:52

Perem na 30° v pračce a je vždycky jako novy!

Kecalka 272 příspěvků 1 inzerát 20.04.18 14:02

@Půáček Parada, nevedela jsem jestli se mam pokouset ho sundat dolu abych ho pak vubec nandala :lol: Dekuji :oops:

Hoa Mai
Kelišová 5267 příspěvků 5 inzerátů 20.04.18 18:29

@Ell-Ell Ano, je sundavatelný a pratelný, je to myslím i někde v návodu. To nandávání potom dá trochu práce, není to úplně jednoduché, ale dá se to, už jsem to dělala několikrát.

Kecalka 272 příspěvků 1 inzerát 20.04.18 21:10

@Hoa Mai Taky uz jsem si dohledala. Nevedela jsem totiz jak sundat abych neco neroztrhla. Uz se susi, ale jak ho nandam zpet, to netusim :lol: :lol: :think:

Hoa Mai
Kelišová 5267 příspěvků 5 inzerátů 20.04.18 21:32

@Ell-Ell Nandáš, neboj. Některá místa jdou trochu blbě, ale zatím se mi to vždycky povedlo za max. 5 minut

Kecalka 272 příspěvků 1 inzerát 20.04.18 22:06

@Hoa Mai Tak to vypada nadejne :lol: Snad se s tim nejak poperu.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Cannes, přehlídka trapasů: Odhalené zadky, prsa a strhnutá sukně

Ačkoliv se jedná o prestižní filmovou událost roku, festival v Cannes... číst dále >

Smutná Koukalová: Nevzali ji na galavečer, pak tam kritizovali její knihu!

V pražském Foru Karlín se včera uskutečnil galavečer Biatlonista roku, který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Čtyři účesy, které vás udělají mladší, než ve skutečnosti jste

Jako mladé holky si můžeme dovolit experimentovat nejen s oblečením, ale také... číst dále >

Vysoký tlak je třeba léčit. Může totiž poškodit cévy i mozek, řekla lékařka

Hypertenze je jedna z nejčastějších kardiovaskulárních chorob, která může při... číst dále >

Reklama