Cyklus náchylný na změnu

Anonymní
14.2.21 18:07

Cyklus náchylný na změnu

Ahoj, nečekám žádnou radu jenom by mě zajímalo jestli se tohle, co mě, děje i někomu jinému. Odjakživa mám, dá se říct, nepravidelný cyklus jen párkrát do roka se povede, že jsou třeba dva-tři cykly za sebou pravidelně. Lékaři se mi to snažili srovnat léky, ale to fungovalo jen při užívání a to opravdu nechci do konce života. Jde o to, že můj cyklus je extrémně náchylný na jakoukoliv změnu v mém biorytmu - zhubnutí, přibírání, jiné prostředí atd… Prostě jakmile nastane nějaká změna tak na mém cyklus se to hned podepíše ve formě dlouhého cyklu (35 dní+) nebo dlouhého špinění před nebo po MS. Má to někdo taky tak? Jinak zkoušela jsem i různé přírodní metody jako bylinné čaje, kapky, kapsle, vše bez efektu. :think:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
14.2.21 18:22

Mám to úplně stejně. :? Bohužel.
H.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
14.2.21 18:29

Jeste pred detmi jsem trpela kratkymi cykly 21-23. Ted po x letech a detech atd, mam cykly taky nepravidelne. Bud velmi kratke17-21 nebo dlouhe i 50, parkar do roka plus minus kolem 26.
Tim ze hormony do sebe ladovat nechci a vicemene mne to obtezuje jen v tom, ze nevim kdy to prijde :mrgreen:, to vic resit nehodlam :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat