Cysta v pochvě

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
50
23.1.22 13:37

Cysta v pochvě

Dobrý den, prosím, setkala se některá z vás s cystou v pochvě? Byla jsem na preventivní prohlídce, jsem cca půl roku po porodu, a uvnitř mi gynekolog nahmatal 2 cm cystu. Pokud se ještě zvětší, musí se odstranit chirurgicky. Je šance, že by zmizela? Moc děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
vbu
819
23.1.22 13:58

Neni to Bartoliniho zlaza? Byva hned u vchodu..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
23.1.22 14:01

@vbu Je to spíše uvnitř, ale hned na kraji, nic jsem k tomu nenašla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25804
23.1.22 15:27

Mám ji už pět let. Nemizí, ale ani se nezvětšuje….

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
13.2.22 21:48

Ahoj holky, také hledám má toto téma na nettu něco a nic.Mam také

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16
13.2.22 21:59

…odeslalo se mi to nechtěně dřív. Takze mám take cystu, přímo pod hrází, nastrihem.Po porodu jsem 14let.Ted v pátek plánovaná operace, na sále to doktor zkouknul, byla původne dyagnostik.bartolinka.Ale nebyla, doktorka co mě tam poslala to označila za Bartolinku, ale je to cysta Takze mě poslal normálně domů, neboť mi to měli dělat přímo na gynde, že to patří do rukou chirurga. A dle gynekologa, by do toho nešel, že můžu skončit se stomii. Takze jsem šla celá hotová domů, bez jakékoli rady, co s tím dál. Ignorovat to moc nemůžu, jak rádi lékař, cítím ji a není to příjemné. Tim umělym vývodem mě úplně odrovnal. Poradite prosím někdo, kam s tím dál? Gynekolog mě poslal domů a tím to zhaslo.Muze ta cysta někam prorůstat a dělat další potíže? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat