cysta v těhoteství 1 trimestr

1782
23.1.06 10:43

cysta v těhoteství 1 trimestr

Ahojky,
Jsem v začátku 4 tt a dnes jsem byla u doktora, jelikož mě tlačí pravá strana podbříška. Byla mi zjištěna cysta 3×3 cm. Prý je to normální a do 3 měsíců by se to mělo ztratit. Nikdy jsem žádnou cystu neměla.
Máte s tímto nějakou zkušenost? Prosím poraďte.
Moc se o fazolku bojím, čekala jsem na ní skoro 3 roky.
Moc díky za odpovědi
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

4419
23.1.06 10:49

Ahojky Lucy, neboj se, tvůj lékař určitě ví, jak se o tebe postarat. Já jsem měla v těhotenství cystu také, našli mi ji zhruba taky ve 4 tt. Byla jsem z toho pěkně vyplašená, bála jsem se o mimi. Ale i můj lékař mi řekl, že se nemusím bát, jenom si to při každé prohlídce hlídal. Tím, jak miminko rostlo, cysta ustupovala a najednou tam už po porodu při prohlídce prostě nebyla. Prý je to dost časté mít v těhotenství cystu, nějak se to tam utvoří a růstem miminka se většinou ztratí. Alespoň takhle mi to doktor říkal a také se tak stalo. Určitě se neboj, to tvému miminku neprospívá a doktor už si vše ohlídá. Já teď mám doma ročního rošťáka a vše je v pořádku.

Krásné a bezproblémové těhotenství, ke kterému mimochodem gratuluju a zdravé miminko přeje Šárka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1674
23.1.06 11:44

Ahoj Lucko,

ja jsem mela cystu na levem vajecniku jiz 2 roky pred otehotnenim. Pan doktor ji pocitve hlidal pravidelnymi a castymi prohlidkami. Dokonce mi rekl, ze by nemela vadit v tehotenstvi. Ted na podzim jsem otehotnela a od te doby neni na ultrazvuku patrna - tedy zmizela.
Telo si samo poradi, myslim, ze tvemu miminku nic nehrozi.
Preji ti krasne a bezproblemove tehotenstvi a zdraveho drobecka.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1782
23.1.06 11:46

Moc ti děkuji Šárko za povzbuzení, moc ho potřebuji.
Doktor taky říkál, že to je běžné, jen mě bude hlídat. Akorát se musím dát do psychické pohody.
Díky moc a gratuluji ti k prckov.
Lucka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1
11.1.17 18:30

Ahoj, chěla bych se taky podělit se zkušenosti. Jsem cca v 6 tt a mám také cistu ale je vše v pohodě dostala jsem od pani doktorky prášky Gynprodyl a je vše v pořádku. Čekám sice první miminko tak jsem taky ze všeho nervózni ale asi to zvládám v pohodě. Tak se taky neboj určitě to zvládneš a zmizí :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama