Cysta žlutého tělíska

Anonymní
24.3.21 20:33

Cysta žlutého tělíska

Ahoj, mám 14 dni stupnujici se bolesti podbrisku ( na jedné straně) Před 7 lety laparoskopie endometriozy. Nyní dle gynekologa podle ultrazvuku cysta zřejmě žlutého tělíska přes cely vajecnik Cca 5 Cm. Mám prijit na kontrolu po menses. ( ty mám dostat za týden) Holky, mám se bát? Mám hrozny strach z rakoviny… myslíte, ze muže cysta zmizet? Děkuji za případné reakce.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10054
24.3.21 21:12

Ano může, zrovna nedávno jsem byla na utz u internisty a ten mi udělil, že mám cystu kolem cca 3 cm a že mám jít ihned na gynekologii. Tam mi bylo řečeno, že takm cysta je, ale je to právě cysta žlutého tělíska, která se objevuje při ovulaci, tuším že lékařka říkala, že je to folikul, který na konci cyklu praskne a odejde s menstruačním krvácením. Snad to píši správně a srozumitelně

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
K82
1584
24.3.21 21:14

Taky hlasim zmizeni,2×. Prvni nevim, kolil mela, druha 4cm a po menzes pryc. Bude to dobre, neboj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10054
24.3.21 21:18
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.21 07:15

Moc děkuji jste zlaté :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.21 07:26

Měla jsem přesně jako ty cystu žlutého tělíska, měla kolem 5cm a po první MS nezmizela sama, tak jsem dostala nějaké prášky, páč jsem měla před IVF a koupila jsem si ještě různé ženské čaje a tělové svíce a bylinky a po další MS byla cysta pryč. Ono ne vždy odejde s první MS, ale do 3 MS by měla být pryč. Kolikrát na to žena ani nepřijde, že něco takového má, když nemáš vyloženě bolesti, já je neměla a kdybych nešla na ultrazvuk, tak to ani nezjistím… Držím palce ať je ta mrška co nejdříve pryč…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
25.3.21 14:35

Holky děkuji za odpovědi, mě prave zarazi, ze ještě před 2 měsíci na preventivní gynekologické prohlídce bylo vše Ok a teď cysta skoro 5 Cm…

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat