Při uspokojování měl špinavé ruce. Teď mě dole svědí

Anonymní
24.3.21 11:53

Měl špinavé ruce

Ahojte, měla jsem s přítelem spontánní úlet, kdy mi to dělal prsty, ale pak mi řekl, že neměl umyté ruce (sahal na vše možné na veřejných místech, včetně peněz). Bylo to v neděli a od té doby mě tam dole “pálí”. Clotrimazol mastičku mažu od včerejška a nic. Mám se bát nějakých vážnějších pohlavních nemocí či infekcí? Poraďte. Spontánní úlet a teď z toho mám akorát nervy v pr*eli :,(

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
340
24.3.21 11:57

Asi zánět. Chlap je prase.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
144
24.3.21 12:00

Pohlavní nemoci snad ne, ale ta infekce je pravděpodobna. Jestli to nepřejde, tak maz na gyndu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16014
24.3.21 12:01

Je to hnusný, ale co si budeme, za mladých a telecích let jsme tohle dělali běžně - speciálně v přírodě nebo v autě prostě není sterilní prostředí a možnost si ty packy (a jiné věci) umýt :* Clotrimazol mastička, pokud jí aplikuješ jen zevně, ničemu moc nepomůže. Skoč si do lékárny spíš pro nějaké zaváděcí globule/tablety.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7524
24.3.21 12:04

Pokud to nepomůže tak na gyndu. Pohlavní nemoc to nebude, ta se přenáší sekretem a nebo krví. To bude jen infekce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.21 12:11

@unuděná přesně tak to bylo.. v přírodě :D Ano, taky si říkám, že určitě nejsem jediná, komu se toto stalo, každopádně z pohl. nemoci a infekci mám mega hrůzu. Máte nějaký tip na něco na zavádění a případně jak dlouho čekat, kdyby to nezabralo? Mám tendenci jít hned zítra na gyndu :roll:

• Citovat
  • Nahlásit
2088
24.3.21 12:14

Nepanikar, kup si boraxove globule, je to desinfekce, za tyden to bude dobry..mazej dal a dejte si pauzu ten tyden, pak treba jeste tyden s kondomem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
24.3.21 12:18

Udělej si výplach rosalginem, a pak si dej nějaký globule co píšou holky. Kdybyy to nezabralo, tak na gyndu. Bude to dobrý, lidi dělají větší kraviny :lol: :lol: :lol: :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24.3.21 12:43

Kup jenamazol, ten se zavádí dovnitř a za den dva máš klid, když ne, tak šup na gyndu, udělá stěry a dá co je třeba.
Nedělala bych hned z chlapa prase. Jestli jste na to vlítli venku, tak je jasné, že si neměl kde umýt ruce. Doma si je snad myje průběžně..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.21 12:48

Hlavně, jestli jste v té přírodě byli ve svém okresu, aby to nebyl covid :lol: :lol: Ne pardon, blbý vtípek. Taky se mi to v mládí stalo, že díky ne úplně ideální hygieně před sexem jsem pak měla zánět :oops: Optej se v lékárně na nějaký volně prodejný lék (ať už ty borax. globule nebo nějaký výplach) a když se to do týdne nezlepší, zajdi na gyndu.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
24.3.21 12:56
@Anonymní píše:
@unuděná přesně tak to bylo.. v přírodě :D Ano, taky si říkám, že určitě nejsem jediná, komu se toto stalo, každopádně z pohl. nemoci a infekci mám mega hrůzu. Máte nějaký tip na něco na zavádění a případně jak dlouho čekat, kdyby to nezabralo? Mám tendenci jít hned zítra na gyndu :roll:

Doporučuju si koupit v lékárně rosalgin lahvičky, jednu lahvičku můžeš mít i na čtyřikrát a pokud by to nezabralo, tak boraxglycerínové čípky.
Ten rosalgin mám taky jako prevenci u těhlech sexů v přírodě, nebo třeba ve vodě venku, v autě atd. a nepamatuju, že bych měla někdy infekci…

• Citovat
  • Nahlásit
2883
24.3.21 13:07

Clotrimazol je na mykózu, ne? Tohle by chtělo něco univerzálnějšího, souhlasím třeba s tím rosalginem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1310
24.3.21 15:39

To jsou zase reakce, Vám to nikdy nedělal chlap, kluk rukou, kterou si nemyl???to je snad dost běžné nebo se všichni před sexem sterilizujete?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5098
26.3.21 22:49
@evulinda79 píše:
To jsou zase reakce, Vám to nikdy nedělal chlap, kluk rukou, kterou si nemyl???to je snad dost běžné nebo se všichni před sexem sterilizujete?

No špinavýma rukama mi tam nikdy nikdo nesáhl :poblion:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat