Špinění až krvácení před menstruací

Anonymní
24.3.21 18:44

Špinění až krvácení před menstruací

Ahoj holky, už dlouhodobě spinim před menstruací, většinou to bývalo takové to klasické hnědé špinění, ale teď jsou i takové jakoby návaly většího množství krve. Dám příklad- v noci se probudím, chci se otočit a najednou cítím, jak to ze mě vyteče, krev i s děložní sliznici a několik dní před MS… Měla jste někdo takový problém? A je důvod se znepokojovat? Děsí mě tam ta děložní sliznice no.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
24.3.21 18:58
@Anonymní píše:
Ahoj holky, už dlouhodobě spinim před menstruací, většinou to bývalo takové to klasické hnědé špinění, ale teď jsou i takové jakoby návaly většího množství krve. Dám příklad- v noci se probudím, chci se otočit a najednou cítím, jak to ze mě vyteče, krev i s děložní sliznici a několik dní před MS… Měla jste někdo takový problém? A je důvod se znepokojovat? Děsí mě tam ta děložní sliznice no.

Tyjo, jsem sice mladá a nemám děti. Taky záleží jestli je máš ty nebo ne. Sice nejsem expert, ale podle mě bych to nějak neřešila. Může jít o stres a vše okolo, ženské tělo je záludné a nikdy nevíš co si pro tebe připraví, navíc tady ta situace no :lol: ale proč píšu…mám to stejné, ta sliznice tam teda je jen minimálně, ale teď se mi úplně rozhodil cyklus. Taky ale mám menší bolesti než předtím (měla jsem je hodně a silné). Jelikož jsem ale začla cvičit a jíst zdravěji(nebo se alespoň pokouším :D), tak to u mě bude asi tím. Teď bych to nechala být, ale pokud chceš jistotu tak zavolej na gyndu, jelikož u mě jistotu nemáš :nevim: ale radši to nepodceňuj, přece jen tě neznám :?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat