D-test vysavacu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymni  21.10.08 16:56
D-test vysavacu

Ahojky, mam obrovskou prosbu dneska nam schorel vysavac (kdyz jsem odsavala ditku rymu), a ja bych potrebovala rychle koupit novy. Nas zalozni vysava jako ze nevysava ani ta ryma mu nejde:-(. A nasla jsem ze v casopise D test v cisle č 7 letos vysel velky test vysavacu nedebirate ho nektera a nebyla by jste ochotna se o vysledjy podelit. Jak jsem zjistila tak moje predstava o tom ze je k dokonalemu vysati potreba co mozna nejvetsi vykon je jaksi spatna. A jako u vseho je vysavycu desne moc a kdo se v tom ma rychle zorientovat,. Diky moc za kazdou radu a zkusenost. Diky Hanka

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Potápka
Extra třída :D 10054 příspěvků 21.10.08 20:47

Nemám to při ruce, ale vybírala jsem vysavač cca před půl rokem a vím, že nejlépe dopadl Miele. Je jedno, který typ, protože tyhle vysavače vítězí celkem pravidelně.
Já jsem teda šťastnou majitelkou - sice patří do skupiny těch dražších, ale já si ho nemůžu vynachválit. Zatím jsem na něm nenašla žádnou vadu na kráse :wink:

jamap
Kecalka 330 příspěvků 21.10.08 21:38

Ahoj, tak já si objednala předplatné (+ staré čísla), takže počítám, že během týdne bych ten časopis měla mít doma. Kdyžtak pak ti to naskenuju.

Já osobně jsem pořídila vysavač před 3/4 rokem. Hodně jsem to studovala - máme psa, plánovali jsme rodinu a hlavně potřebujeme „nechoulostivý“ vysavač - kolikrát tím vysáváme suť, když manža drbe do zásuvek nebo auto po tom, co tam převážíme stavební materiál. Taky máme doma psisko, který má 3cm chluby, které jsou tvrdé a zabodavají se do koberce a sedačky. Po dlouhém zkoumání trhu (cca 2,5 měsíce) a zkušenosti moji mamky (Zelmer Cobra 2000), jsem pořídila Zelmer Solaris s rotačním kartáčem. Zkušenost: bezproblémový, dokonce i manžel začal vysávat (předtím jsme měli Etu a s tou odmítal) i když nepouživáme rotační kartáč, tak to chlupy z koberce vytáhne - kartáč používám tak jednou za měsíc „pro dobrý pocit“. Stejně tak nemá absolutní problém s tou lehkou sutí (kousky cca 2-3cm max, většinou spíš prach). Motor to dává naprosto bez problému, ani výkon se nesnižuje, jen pokud už máš hodně plný sáček (tzn. když do něj zatlačím rukou, tak mám problém udělat ďolík dlaní), ale i přes to na normální úklid saje dostatečně. Navíc cena je příjemnější jak u Miele.

hrozně moc záleží co od vysavače čekáš, jestli ho budeš používat tak „bruhtálně“ jak my a nebo ho máš fakt jen na takový pohodový domácí úklid, pak se klidně můžeš pohybovat na 1/2 ceny…ale rozhodně bych nekupovala vysavače pod 3000,– to byl jeden z prvních dojmů z celého mojeho studování trhu. Jinak rozumných vysavačů je na trhu dostatečně.

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 21.10.08 21:40

Potápko, prosím Tě a máš zkušenosti i s psíma chlupama? Chceme si pořídit krátkosrstý plemeno.

Nemáte někdo zkušenosti s Dysonem? Ten je taky pěkně mastnej…

Potápka
Extra třída :D 10054 příspěvků 21.10.08 21:58

Lasičko - máme doma britskou modrou a perskou kočku + štěně Tosa Inu. Myslím, že to mluví za vše :D :D :D
Já fakt na Miele nedám dopustit, mám ten starší typ, stál 5 tisíc, ale fakt spokojenost maximální. Luxuju každý den, právě kvůli chlupům a vysavač drží a drží a drží :wink:
Jinak jsem ráda, že tě zase někde potkávám, doufám, že jste v pohodě? :wink:

hromix
Ukecaná baba ;) 2185 příspěvků 21.10.08 22:09

Ahoj.
Mam take Solaris a vybirala jsem mimo jine i dle delky snury!!!! Abych nemusela po byte 3plus 1 na nekolikrat prendavat ze zasuvky do zasuvky. Solaris mi dosahne vsude, ma delsi kabel! Ooo, jak prakticke :-)
 H.

Anonymni  21.10.08 22:55

Diky kouknu na ne. Hanka

sluninecko
Povídálka 43 příspěvků 22.10.08 01:06

Ahojda, já si vždycky dojdu do knihovny a časopis pročtu, popřípadě okopíruji.

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 22.10.08 08:19

Potápko, ahoj :-) Máme se fajn, kluci se sice asi zase chystaj prostonat zimu, ale nic vážnýho, zvykám si :-) A prosím Tě k tomu vysavači - máš nějakou tu spešl hubici, nebo obyč - bere to v pohodě krátký chlupy z koberce? Máme teda jen 2 malý, ale i tak… Tosa má krátký, nebo se pletu? Hele a jak je to s ovladatelností tohoto plemene? Jsou to spíš přírodní psi? Díky.

Potápka
Extra třída :D 10054 příspěvků 22.10.08 12:47

Lasičko - já teda nevím, jestli je to speciální hubice, ale prostě luxuju tím, co u vysavače bylo a fakt v pohodě. Navíc je ten Miele dobrej i na plovoucí podlahy. V kanceláři mám koberec, záťěžák, ale hroznej, je na něm všechno vidět a hrozně se v něm drží chlupy a zatím vysavač zvládá i tohle.
Tosa - je to krátkostrsté tele :D Ovladatelnost v pohodě, ty psi jsou přirozeně inteligentní, takže nepotřebují žádný speciální výcvik. Máme ještě rotvajlera a vlčáka, takže mám srovnání. Prostě stačí být důsledný.
A kluci ať jsou brzy v pohodě. :wink:

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 22.10.08 12:53

Potápko, tomu říkám zvěřinec :-) Zkusím na ten vysavač přemluvit ježíška :-)

Potápka
Extra třída :D 10054 příspěvků 22.10.08 19:39

Lasi - však mi taky ten zvěřinec někdy pěkně leze na nervy :D :D :D
A já myslím, že Ježišek ti vysavač určitě přinese - teda pokud jsi byla hodná :D

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 22.10.08 20:20

Potápko, za měsíc si máme vzít štěně foxteriéra, tak se trochu předem děsím :-) Když mi už jeden funkční vysavač máme, tak nevím, jestli ježíška překecám :-)

Potápka
Extra třída :D 10054 příspěvků 22.10.08 21:35

Tak v tom případě bych ten funkční trošku - samozřejmě zcela neúmyslně - poškodila :D :D :D :D
A počkej jak budeš z pejska nadšená. Akemi (to je ta tosina) vlastně vyrůstá s Rozárkou a jsou to děsný parťačky. :wink:

Lasicka
Ukecaná baba ;) 2318 příspěvků 22.10.08 21:40

Potápko, vysavač se sám poškodil nedávno, ale pak se dal opravit a bylo :-) Poprosili jsme chovatele o nejklidnější štěně z vrhu, potvrdili, že vybrali kliďasku, no a ona se nám vyvíjí nějak jinak než by bylo potřeba :-) Teď už je prej nejdivočejší ze všech :-)

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Britské šílenství: Fotbal narušuje svatby i divadelní představení!

Anglie je kolébkou fotbalu, nabízí tu nejlepší ligovou soutěž na světě, jenže... číst dále >

Galerie plná vězňů: 12 slavných celebrit, které skončily za mřížemi

Ne všechny celebrity se chovají jako andílci. Některé hvězdy občas řádí tak... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Pět nenápadných signálů vašeho těla, které byste neměli přehlížet

Možná i vy patříte k lidem, kteří nikdy nemají čas zajít k lékaři na... číst dále >

Reklama