Sušička AEG 59840

SAJ
4439
12.10.08 23:28

Sušička AEG 59840

Prosím, máte někdo tuto sušičku doma? Na co si mám dát pozor při nákupu?

Prý se dováží i z Německa v tamní lokalizaci, ale s německými nápisy a displejem ji fakt nechci, proto se ptám, zda s tím nemáte někdo zkušenost. A chtěla bych ji postavit na pračku, ale mám dobrou fagorku a opravdu se mi ji nechce jen tak vyhodit, když se teď na mateřské peníze utratí i jinak než nákupem nové pračky když ta předchozí pere dobře a spolehlivě. Stavěla jste některá na sebe spotřebiče od různých výrobců? Líbil by se mi výsuvný šuplík, ale nevím, zda půjde použít, prodejci se na to tváří odmítavě a radí výměnu pračky.

Díky za každý tip!!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

15
13.10.08 10:20

Ahoj, nedavno jsme si koupili presne tuto susicku a jsme s ni nadmiru spokojeni. Od te doby co ji mame jsem usetrila spoustu casu a zehleni. Vicemene zehlim jen ty nejnutnejsi veci. Mame ji postavenou na pracce AEG, takze s tim Ti zrovna moc neporadim. V kazdem pripade jsme si zakoupili i ten spojovaci dil a muzu te ujistit, ze susicka vubec „neskace“ nebo tak takze se nemusis bat. Myslim, ze se hodi i na ostatni pracky, ale je nutne aby to byly ty klasike velke (60cm). Pro jistotu se ale zeptej prodejce, urcite ti rekne zda se hodi i na Vasi pracku. Jo a pocitej s tim, ze je rozhodne hlucnejsi nez pracka. My ji mame v komore, takze nam to nevadi…
Preji uspesny nakup!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8671
13.10.08 11:20

Ahoj,
mám taky doma tetno zázrak(v české verzi) a můžu jen doporučit,skoro nežehlím a konečně od té doby se mi nekupí vyprané nevyžehlené prádlo.S druhým dotazem bohužel netušim,mám pračku AEG,ale mám je oba přístroje pod schodama a tam se mi na sebe nevejdou.
Stáňa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.10.08 13:50

Ahojky,
tak před měsícem jsem si objednávali také sušičku AEG.Mám doma prádelnu,ale i přesto jsem chtěla dát sušičku na pračku.Takže jsme museli pořídit novou pračku od AEG,aby šly na sebe.A to jsem měla pračku 4roky starou Siemens,takže mě to mrzelo,ale nedá se nic dělat.Jinak ten nástavec se šuplíkem mám také.Snad příští týden jí přivezou tak jsem zvědavá 8O

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SAJ
4439
13.10.08 13:59

Tak jsem ji právě objednala, několikrát jsem si zjišťovala, zda je v češtině. Pak mi volal technik AEG, ve stylu paní, každý spotřebič AEG je v češtině - no, byla z toho delší debata. Těsně před tím mi totiž několik e-shopů potvrdilo, že ji mají v němčině.

Nakonec jsem objednala i mezikus s tím, že když nebude sedět, buď ho vrátíme, nebo ho necháme do budoucna na novou pračku.

Pochopitelně mi radili výměnu pračky, ale jsem na mateřské, takže peněz není nazbyt, a přijde mi smysluplnější koupit dobrou sušičku a pračku vyměnit až ta stará doslouží - nehledě na to, že spotřeby jsou psané na 800 otáček a to mám teda víc.

Ve středu bude doma, tak se těším. Už dva týdny peru jen nejnutnější, takže ji hned pořádně zaměstnám.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6
31.10.08 23:26

Ahoj, koupili jsme ji pred tydnem, je to vazne zazrak. Ted jen cekame na ucet elektriny…i kdyz je to Ackova spotreba.Zdravim

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
SAJ
4439
3.11.08 09:43

No, já počítám s doplatkem kolem 2000 - tak je odložím a budu se těšit na účet.

Jinak je to zázrak, to je taková paráda!!! Měli jsme o víkendu dvě nehody s poblinkanou postelí a počůraným spacákem. Chytil to i péřový polštář - tak jsme ho hned chytla, ve vodě vyprala sypek, a šoupla do sušičky - kdybych ho sušila klasicky, byly by na něm mapy, ty fakt nesnáším. Takhle byl do půlhodiny suchý, čistý, bez fleků. Spacák jsem vyprala a ještě ten samý den si ho kamarádi vezli voňavý a suchý domů.

Nejnadýchanější jsou se suičky sametové dětské věci, těch se nemohu nabažit - a ručníky - i ty staré na vyhození jsou jak o hezkých pár let mladší :)

Prostě, sůša ano! Hlavně mi zmizely koše s prádlem na žehlení!!!!! Jen teda zatím nestíhám ukládat do skříní :D :roll:

No a co se týče mezikusu - na naši starou fagorku pasuje naprosto pohodově, manžel pro jistotu sundal vrchní kryt pračky, mezikus k němu přišrouboval a zase to přidělal na pračku, takže to drží doslova jak přibité - kupovat kvůli tomu novou pračku by byla totální kravina a vyhazoavání peněz a navíc bych neušetřila na spotřebě až tak moc… Prostě až pračka doslouží, koupí se nová, dřív ne.

SAJ

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7094
16.11.08 22:27

Ahoj,
mám stupidní dotaz, který sem navíc ani nepatří :oops: :lol: Ale úplně se stydím zakládat kvůli tomu diskuzi :oops:
Taky uvažujeme nad suš. AEG 59840, pod to AEG pračku - a - mohou jet oba spotřebiče zároveň? Nebo by to „klepání“ sušičky s pračkou zároveň vadilo?
Předem díky :oops: :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9867
17.11.08 03:19
Handah píše:
Ahoj,
mám stupidní dotaz, který sem navíc ani nepatří :oops: :lol: Ale úplně se stydím zakládat kvůli tomu diskuzi :oops:
Taky uvažujeme nad suš. AEG 59840, pod to AEG pračku - a - mohou jet oba spotřebiče zároveň? Nebo by to „klepání“ sušičky s pračkou zároveň vadilo?
Předem díky :oops: :wink:

Ahoj :) Já bych si tipla, že záleží na tom, zda to utáhne váš jistič. Pokud ano, oba spotřebiče najednou jet mohou - tedy já je alespoň s naprostým klidem současně pouštím. K tomu zapnu myčku, pak sedíme s chlopem a dáváme si kafíčko a já mu spokojeně říkám, že jsem šikulka, že zrovna myjem, perem a žehlíme, že si kafíčko za tu dřinu zasloužíme :)

L.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7094
17.11.08 20:10

Lesi , díky, tak to bude ještě napínavé, nakoupíme, vyzkoušíme :D
A pak si dám taky to kafe 8) :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5.6.15 21:21

sušička AEG 59840

VZKAZ PRO VŠECHNY ŽENY. Mám doma tuto sušičku a jsem nadmíru spokojena.Je to radost a úžasný pomocník. Všem vřele doporučuji. Taky jsem dlouho vybírala a nemohla jsem se rozhodnout, kterou sušičku vybrat ale vůbec toho nelituji že mám tuto sušičku. Bez obav si kupte tuto sušičku!! Nebudete litovat. Bude samá chvála a spokojenost. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama