Dá se ještě sehnat dovča?

2615
25.7.13 12:01

Dá se ještě sehnat dovča?

Ahoj rozhodli jsme se, že bychom vyrazili na dovču na týden, nejlíp od příští soboty, myslíte, že se dá ještě sehnat ubytování v penzionech?
Nebo někdo kdo by o něčem věděl? je jedno jaký kraj, ale prošla jsem toho už tolik a vše je plné :(

Díky.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

58599
25.7.13 12:09

@Liduš88 úplně bez problémů, všude si stěžují, že mají zaplněno tak na 50 %. Takže sedni k netu a pohledej… :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12327
25.7.13 12:13

@Liduš88 já projížděla slevin.cz tam toho je mraky za dobrý peníze, něco vybereš, zavoláš do penzionu zda je volno a koupíš :palec:,
Nebo do googlu dát penzion tam a tam a ono to najde a volat…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
346
25.7.13 12:13

@Liduš88
http://www.hotel-fontana.cz/
Nevím teda jestli mají ve vašem termínu volno, ale my zatím neměli problém si rezervovat pokoj. Je tam hezky. A pro děti super :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5725
25.7.13 12:20

Loni jsem sháněla Šumavu někdy v květnu a to na léto, a hodně mi odepisovali, že mají plno. Pak když jsme tam vlétě dorazili, skoro všude měli „Zimmer frei“. Takže stačí opravdu dobře hledat. :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29386
25.7.13 12:32
  • Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3392
25.7.13 12:51
@Liduš88 píše:
Ahoj rozhodli jsme se, že bychom vyrazili na dovču na týden, nejlíp od příští soboty, myslíte, že se dá ještě sehnat ubytování v penzionech?
Nebo někdo kdo by o něčem věděl? je jedno jaký kraj, ale prošla jsem toho už tolik a vše je plné :(Díky.

Záleží kam chete jet. Ale dá se sehnat vždycky. My byli letos tady http://www.penzionunamornika.cz/ Super ubytováníá za dobrý prachy a pro děti nejlepší penzion co jsme byli

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
neprihlasena Lac
25.7.13 16:48

pampeliska.cz tam se ti zrovna zobrazi i obsazenost penziónu.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama