Dálkové studium maturita

Anonymní
9.3.20 15:39

Dálkové studium maturita

Ahoj,

není tu někdo, kdo studuje dálkově a dodělává si studium? Já si nyní dodělávám maturitu. V pololetí jsem měla nejlepší známky z celé třídy. No je nás 8, takže nic extra. Ale měla jsem vše v pořádku a uzavřené. Jiní dělali třeba komisionálky atd.. Fakt jsem byla na sebe pyšná. Jenže poslední týdny mám chuť se na všechno vykašlat. Studium s dětmi, do toho se budeme stěhovat - doděláváme dům, takže půjdeme konečně z bytu. A to mě čeká v květnu maturita!
Měla jsem vše naplánované s učením a k tomu si dnes tchýně zlomila nohu, takže hlídání už nepřipadá v úvahu. Jsem doma a chce se mi brečet, fakt.
Obávám se, že i kdyby si manžel vzal dovolenou na moji maturitu, tak nebudu mít čas se na ní stejně naučit. Už nejsem nejmladší a do té hlavy mi to prostě tak neleze.
Není tu někdo, kdo také studuje nebo studoval? Jakpak jste to zvládly vy?
Já už si říkám, zda by nebyla možnost ukončit ročník a jít k ústním třeba za rok? Fakt jsem zoufalá a přemýšlím nad vším.
Možná i nad placeným hlídáním, ale i tak čas letí. :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

19
9.3.20 22:25
@Anonymní píše:
Ahoj,není tu někdo, kdo studuje dálkově a dodělává si studium? Já si nyní dodělávám maturitu. V pololetí jsem měla nejlepší známky z celé třídy. No je nás 8, takže nic extra. Ale měla jsem vše v pořádku a uzavřené. Jiní dělali třeba komisionálky atd.. Fakt jsem byla na sebe pyšná. Jenže poslední týdny mám chuť se na všechno vykašlat. Studium s dětmi, do toho se budeme stěhovat - doděláváme dům, takže půjdeme konečně z bytu. A to mě čeká v květnu maturita!
Měla jsem vše naplánované s učením a k tomu si dnes tchýně zlomila nohu, takže hlídání už nepřipadá v úvahu. Jsem doma a chce se mi brečet, fakt.
Obávám se, že i kdyby si manžel vzal dovolenou na moji maturitu, tak nebudu mít čas se na ní stejně naučit. Už nejsem nejmladší a do té hlavy mi to prostě tak neleze.
Není tu někdo, kdo také studuje nebo studoval? Jakpak jste to zvládly vy?
Já už si říkám, zda by nebyla možnost ukončit ročník a jít k ústním třeba za rok? Fakt jsem zoufalá a přemýšlím nad vším.
Možná i nad placeným hlídáním, ale i tak čas letí. :nevim:

Taky jsem dálkově dělala maturitu. Měla jsem to na pět let. V posledním ročníku se mi v září narodil syn, tak jsem na rok přerušila studium. Takže ve finále mi trvalo 6 let. Ale udělala jsem to. Sice ještě nebyly státní maturity, ale dá se to. Je jedno jaké máš známky, hlavní je vydržet. 8) to dáš. Taky jsem to nepřeháněla s učením. Ale za 3 taky dobrý. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.3.20 21:41

Ahoj,
já tedy nedodělávám maturitu, ale Bc., skoro nic nemám napsané, spousta zkoušek mě čeká, doma malé dítko, které je večer živější než já, manžel kamioňák. Času moc není, ale u sebe vím, že to chci zvládnout, chybí mi už jen kousek, tak to táhnu, jak se dá. A vím, že až budu mít hotovo, bude to pro mě ta nejlepší odměna. Taky radím vydržet, vyplatí se to, sama si nechci státnice tahat ani do září, natož na další rok, vím, že bych celý rok byla jak na jehlách.

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama