Dálkové studium Pedagogická fakulta Brno

10
18.5.11 11:23

dálkové studium pedák brno

Ahoj, mám dvě děti, vystudovanou ruštinu,ale po mateřské jsem bez práce. Potřebuji si zvýšit kvalifikaci. Studoval jste někdo na pedagogické fakultě Brno dálkově? Potřebuji poradit, který obor by byl asi nejlehčí .-D)) inklinuji mezi - dějepis, přírodpopis, občanka. Děkuji za radu :potlesk: :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10287
27.3.17 09:12

Kamarádka tam momentálně studuje dálkově specku, k tomu ještě jeden obor na jiné škole denně, no stalo se jí, že dostala zápočet z předmětu na který nechodila, vůbec to její popisování průběhu hodin bylo vtipné, tím neříkám, že tam pár předmětů nebylo těžkých, ale na zkoušky se učila ani ne den předem, stačilo pročíst materiály a to nemluvím o zkouškách, které byly na netu z domu…kdybych chtěla něco studovat dálkově, tak toto :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
186
29.7.17 20:22

Nevím, jak na této škole, ale dějepis a občanka obsahují moc čísel :D v tomhle ohledu je nejlepší ten přírodopis

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1290
6.8.17 18:37

@debra.morgan Tak to je pěkná blbost. Si to zkus studovat, jaká je to ohromná sranda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10287
6.8.17 20:21

@zelená7 no, to jsem taky doufala, ale bohužel není…že se na zkoušky dá naučit den předem, to vím, taky to dělám, ale z tema zápočtama za nic a zkouškami z domu mě dostala..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1290
6.8.17 22:47

@debra.morgan No naučit se den předem na zkoušku…to je u některých docela zcestné. Ale jestli je někdo schopný se naučit 600 stran, klobouk dolů…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama