Dálkové studium předškolního vzdělávání

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 16.01.17 18:13
Dalkove studium predskolniho vzdelavani

Ahoj holky, rada bych dalkove stdovala predskolni vzdelavani, abych mohla v budoucnu pracovat v MŠ. Prosim kdo studuje a dalkove studoval, zda byste mi nedoporucili skolu v Praze. Nejlepe bez prijimaciho rizeni. Dekuji!

Reakce:

SIMONA1234
Kelišová 7256 příspěvků 16.01.17 18:16

Bez přijímaček…??? Taková existuje??? 8o
UK Rettigová…
VOŠ pedevropská…
Všude přijímačky…testy z oboru, pohovor, někde tělocvik, hra na klavír a zpěv, jinde jen testy a pohovor. :nevim:

SIMONA1234
Kelišová 7256 příspěvků 16.01.17 18:17

Na základě čeho by vybírali studenty? Když bez přijímaček… :nevim:

SIMONA1234
Kelišová 7256 příspěvků 16.01.17 18:18

Někde chtějí i potvrzení foniatra, že máte hlasivky ok a nemáte vadu výslovnosti…např.

BettyB.
Echt Kelišová 9047 příspěvků 16.01.17 18:21

@SIMONA1234
Nevim, neznam, proto se ptam…

Nicmene tehdy jsem tady o nejakem predskolnim bez prijimacek cetla. Samozrejme je to na ukor financi za skolu predpokladam…

SIMONA1234
Kelišová 7256 příspěvků 16.01.17 18:36
@BettyB. píše:
@SIMONA1234
Nevim, neznam, proto se ptam…Nicmene tehdy jsem tady o nejakem predskolnim bez prijimacek cetla. Samozrejme je to na ukor financi za skolu predpokladam…

Hele nevím…teda co znám soukromé školy, tak mají také přijímačky, minimálně pohovor…koukala jsi na netu?? :nevim:

Hrozina
Kecalka 323 příspěvků 16.01.17 19:07

Zkus se podívat na celoživotní vzdělávání na pedagogických školách.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak měřit teplotu? Jednodušší už to být ani nemůže

Doba, kdy v žádné domácí lékárničce nechyběl klasický rtuťový teploměr, už je... číst dále >

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Články z Expres.cz

Kanadský život Lucie Vondráčkové: Na čím klíně zpěvačka sedí?

„Jsem kanadská matka,“ těmito slovy se Lucie Vondráčková na konci srpna... číst dále >

Rozhovor s českým Freddiem Mercurym: Na začátku mi nadávali do teploušů

Freddie Mercury žije! A je to Čech! Známý norský klub takto vychvaloval... číst dále >

Články z Ona Dnes

O 10 let mladší: když se manželství unaví, je třeba radikální změna

Manželé Dana a Vladimír vychovávají kromě svých vlastních dětí i vnuka Míšu,... číst dále >

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >