Reklama

Dotazník s výhrou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Cinkatko
Nováček 2 příspěvky 15.01.17 10:23
Dotazník s výhrou

Hezký den, prosím o pomoc s vyplněním krátkého dotazníku, abych mohla konečně dostudovat a mohli jsme skočit rovnýma nohama do mateřství :D

https://58039.vyplnto.cz/

Děkuji předem všem a přeji sluníčkový den… děkuji Kačce za korekci. Datum jsem změnila na správný :srdce:

Příspěvek upraven 15.01.17 v 12:53

Reklama

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12672 příspěvků 1 inzerát 15.01.17 11:10

No upřímně tohle mě docela dostalo
Anketa a soutěž trvají do8.1.2016, 23:59. Odpovědi budou poté vyhodnoceny a výherci obdrží informaci o výhře e-mailem a zároveň budou oznámeni na mé facebookové
je tu spousta lidí co ti vyplní dotazník i bez výhry ale datum asi není omyl spíš je to rok starý

Cinkatko
Nováček 2 příspěvky 15.01.17 12:54

@ka2ka opraveno

Monchichik
Závislačka 4190 příspěvků 25.02.17 12:03

Vyplněno :)

Judynka
Ukecaná baba ;) 2481 příspěvků 25.02.17 12:23

No dobrý, tak tohle vyplnit…to se můžu jít rovnou picnout. Někdo si takhle zjistí jestli je lehké se Vám dostat k účtu.

kaca.kuchtova
Nováček 3 příspěvky 25.02.17 12:38

Judynka- Samozřejmě akceptuji Váš názor, ale vzhledem k tomu, že je to google dotazník a já po Vás nepožaduji žádná citlivá data, tak se opravdu nemáte čeho obávat. Dotazník slouží výhradně pro potřeby mé bakalářské práce.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Proč Leoš Mareš patří na Instagram a ne do televize? Už je někde jinde

Sentiment, vděk a nostalgie, touha být vidět, nebo dětská fascinace... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Reklama