Dotazník s výhrou

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Cinkatko
Nováček 2 příspěvky 15.01.17 10:23
Dotazník s výhrou

Hezký den, prosím o pomoc s vyplněním krátkého dotazníku, abych mohla konečně dostudovat a mohli jsme skočit rovnýma nohama do mateřství :D

https://58039.vyplnto.cz/

Děkuji předem všem a přeji sluníčkový den… děkuji Kačce za korekci. Datum jsem změnila na správný :srdce:

Příspěvek upraven 15.01.17 v 12:53

Reakce:
ka2ka
Extra třída :D 13750 příspěvků 15.01.17 11:10

No upřímně tohle mě docela dostalo
Anketa a soutěž trvají do8.1.2016, 23:59. Odpovědi budou poté vyhodnoceny a výherci obdrží informaci o výhře e-mailem a zároveň budou oznámeni na mé facebookové
je tu spousta lidí co ti vyplní dotazník i bez výhry ale datum asi není omyl spíš je to rok starý

Cinkatko
Nováček 2 příspěvky 15.01.17 12:54

@ka2ka opraveno

Monchichik
Kelišová 6492 příspěvků 25.02.17 12:03

Vyplněno :)

Judynka
Ukecaná baba ;) 2487 příspěvků 25.02.17 12:23

No dobrý, tak tohle vyplnit…to se můžu jít rovnou picnout. Někdo si takhle zjistí jestli je lehké se Vám dostat k účtu.

kaca.kuchtova
Nováček 3 příspěvky 25.02.17 12:38

Judynka- Samozřejmě akceptuji Váš názor, ale vzhledem k tomu, že je to google dotazník a já po Vás nepožaduji žádná citlivá data, tak se opravdu nemáte čeho obávat. Dotazník slouží výhradně pro potřeby mé bakalářské práce.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Když jsme jí sáhli na kufr, strachy zbledla. Zásadní svědectví v kauze heroinové Terezy?

Svědectví, které jí zlomí vaz? V kauze Češky Terezy obviněné z pašování... číst dále >

První láska ji odsoudila k neštěstí. Vilma Cibulková stále hledá s muži štěstí

Je krásná, talentovaná, charismatická, ale ani to nestačilo k tomu, aby by... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >