Reklama

Dotované vzdělávání na RD?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Ringle
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 14.01.17 17:22
Dotované vzdělávání na RD???

Hezký den, prosím, o radu. Chtěla bych si udělat kurz na lektora dalšího vzdělávání. Jenže všechny kurzy jsou pekelně drahé. Neexistuje nějaká podpora nebo dotace na vzdělávání pro matky na RD?

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

chipsa
Extra třída :D 13140 příspěvků 14.01.17 17:29

Něco podobného by mě taky zajímalo, počkám si na odpoved 8)

Ringle
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 14.01.17 17:39

Zrovna jsem našla starší diskusi, kde je pár info ;) Určitě to zkusím.

https://www.emimino.cz/…rankovani/2/

ivabozi
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 14.01.17 17:39

@chipsa ano, o nějakých akcích vím - konkrétně střední čechy, praha, ostrava - odkud jste?

Ringle
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 14.01.17 17:45

@ivabozi z Karviné…kéž by to šlo…

Framik
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 21 inzerátů 14.01.17 17:49
@ivabozi píše:
@chipsa ano, o nějakých akcích vím - konkrétně střední čechy, praha, ostrava - odkud jste?

Take by me to zajimalo. Jsem z Ostravy.

ivabozi
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 14.01.17 17:52

@Framik já napíšu soukromou zprávu - sleduju jednu diskuzi, kde se občas něco objeví a oni to admini hned stahují. Přitom to mámám pomáhá. :)

ivabozi
Zasloužilá kecalka 781 příspěvků 14.01.17 17:59

@Ringle poslala jsem SZ :)

Zuzee87
Závislačka 4019 příspěvků 14.01.17 18:25

Jde to. Registrovat se na Úřad práce jako ZÁJEMCE (ne jako uchazeč), pak můžete požádat o proplacení rekvalifikačního kurzu (tzv. zvolená rekvalifikace) - žádala jsem o to taky :-) ale pozor, neschválí automaticky každou žádost. A každý uchazeč má limit 50tis kč na dobu tří let, takže kurz nesmí stát více a v průběhu oněch tří let nesmíte překročit výši limitu za rekvalifikační či jiné kurzy hrazené ÚP 8).

Zuzee87
Závislačka 4019 příspěvků 14.01.17 18:28

@Framik já jsem kousek, žádala jsem v září vloni a schválili mi ho. To že se pak kurz nekonal protože ho firma tři dny před v Ostravě zrušila je druhá věc :-).. ale nebavilo mně jen tak sedět doma :-)

určitě koukněte, buď do nabídky kurzů nebo se zeptejte, ve chvíli kdy má rekvalifikační či vzdělávací kurz akreditaci MŠMT tak může být hrazen z úřadu práce. 8)

ÚP má na schválení či neschválení žádosti měsíc, proto byste měli žádat s předstihem - ale zase platnost schválení je maximálně tuším tři měsíce tak zase ne moc dopředu :-)

Ringle
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 14.01.17 18:34

To je úžasné! Moc děkuji za info…budu hned v pondělí volat na UP.

Zuzee87
Závislačka 4019 příspěvků 14.01.17 18:36

@Ringle neni zac, je to tak vsude.. pak vyplnis zadost - nezapomen ji poradne oduvodnit proc by meli vybrat zrovna tebe :-) :mrgreen:

a nenech se odradit - me taky rekli, ze rekvalifikace jsou urceny primarne pro osoby dlouhodobe nezamestnane, nebo starsi nezamestnane a ne pro nudici se matky ale at to zkusim :mrgreen:

Kelsey
Hvězda diskuse 44218 příspěvků 14.01.17 18:40

V Kromerizi se podivej str. pedagogicka skola tam jsem ten kurz zahledla, nepamatuji si cenu, ale nebyla tak velka.
Jinak kurz by sis mohla udelat pres UP, ale musela by si byt jako uchazec o praci

Zuzee87
Závislačka 4019 příspěvků 14.01.17 18:43

@Ringle a to jsem prosim inzenyr takze jak rikam, nenechat se odradit a zkusit to a i kdyby ti to zamitli tak vybrat jiny kurz napsat novou zadost - muzes zadat furt dokolecka :-) ono treba se nevejdes do rozpoctu na dany cas tak to neznamena, ze se nevejdes priste. Navic je spousta dotaci z evropske unie pro ne prave na ty rekvalifikacni kurzy.. ;)

Ringle
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 14.01.17 18:56

Mate nekdo odkaz na web, kde najdu ty dotovane kurzy z eu? Nebo diskuse, cokoli, kde najdu info…

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Co zařídit po porodu: Přehled do konce šestinedělí

Už se miminko klube na svět? Příjemnou novinku je potřeba nahlásit nejen... číst dále >

Články z Expres.cz

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Články z Ona Dnes

Žena věří, že je opravdovou elfkou a pochází z jiného světa

Šestatřicetiletá Kimberel Eventide z Illinois věří, že je elfkou a má na... číst dále >

Poznali se v psychiatrické léčebně, teď čekají osmého potomka

Monika a František, protagonisté dokureality Malé lásky, mají hodně... číst dále >

Reklama