Dámská obuv Rieker

1
15.8.20 16:21

dámská obuv rieker

Chtěla bych se jen podělit o zkušenost. Koupila jsem si sandály Rieker a za necelé 4 měsíce občasného nošení se mi rozpadla část, na kterou dopadá chodidlo při chůzi. Reklamaci mi neuznali, prý jsem chodila v dešti. Což pro mne znamená jediné - již nikdy tuto značku!
Iva

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
26465
15.8.20 16:34

Stejne jsou hnusne :lol: :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17735
15.8.20 16:35

@PaníKadrnožková Ale pohodlné.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26465
15.8.20 16:37
@divine woman píše:
@PaníKadrnožková Ale pohodlné.

Hm,…i tak :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1882
15.8.20 16:39

@kkivanka
jiz leta kupuji sandaly teto znacky a nemohu si na kvalitu stezovat..loni jsem si koupila i zimni riekery

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14891
15.8.20 16:43

@PaníKadrnožková všechny ne ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6191
15.8.20 16:58

Tak se obraťte na ČOI, pokud si myslíte že reklamace byla zamítnuta neoprávněně. Konec konců tohle ani tak nevypovídá o značce, ale o prodejci, který se není ochoten postarat o zákazníka. Já, než jsem přešla na BF obuv, tak jsem boty od Reiker nosila a byla to značka, která většinou přežila aspoň 1,5 sezóny ( což je u mé šířky chodidla docela zázrak).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5167
15.8.20 17:41

Mě naštvaly se zimníma, teklo do nich jako prase… nepomohlo nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
15.8.20 17:42

Riekery jsou strašně pohodlné, pár párů mám a vždy jsem byla max spokojená, některé mám i 3 sezóny, vždy bez problémů. Ale tamaris jsou pro mě nej

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16695
15.8.20 17:59

Za mě pohodlné. Ale vyměnila jsem je za zdravotní po tom, co se mně za zimu dvakrát oloupaly špičky u kozacek a ten třetí pár měl tu samou vadu taky. Takže už nikdy.

Řekla bych, že šli s kvalitou hodně dolů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2334
15.8.20 18:30

Mám od nich kozačky a jsem nadmíru spokojená. Drží už nekolikatou sezónu, neprotekaji…stale jako nové. Nekolikrat jsem měla k polobotky (než začali vyrábět na těch mladistvejsich botách nesmyslne úzké špičky), a také vždy vydrzely poměrně dost… :nevim:
Ale mě by fakt zajímalo, jestli jsi v nich v tom dešti skutečně chodila. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama