Reklama

Tělísko DANA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kaca307
Povídálka 17 příspěvků 02.02.18 15:56
DANA...

Ahojda, holky vcera jsem si nechala zavest nitrodelozni telisko DANA tu za 1000kc, ale nejak me po tom strasne boli bricho, koukala jswm na video, kde nejaka holka popisovala zavadeni+atd. A tam rikala ze to ma bolet asi tri dny.. Ale me to boli strasne a jde mi to az do nohy nechapu proc.. Myslite ze bych mela zajit na gyndu..? Doktor rikal jen kdybych mela teploty ze mam prijit.. Ale tahle bolest je fakt hrozna.. :/

Reklama

Reakce:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 02.02.18 16:41

Mě to bolelo tak že jsem šla z ordinace v předklonu, do těch tři dnů to odeznelo…ale bylo to fuj..o dalších zážitcích s timto teliskem se rozepisovat nebudu..nikdy vic.

Kaca307
Povídálka 17 příspěvků 02.02.18 16:53

@Oplatečka a nechala jste ai ji teda na ty 4 roky? A nebo jste sla k dr aby vam ji vyndal?

tyniste
Kecalka 343 příspěvků 02.02.18 17:06

Ahoj mě bolelo zavádění ukrutně, pak po zbytek dne dost děsně. Další den jsem to cítila, ale vzala sem si algifen a vyrazila na celodenní tůru :D po pár pivech sem na to zapomněla… ale dalších pár dnů jsem to trochu cítila, taková utlumená tupější bolest

Kaca307
Povídálka 17 příspěvků 02.02.18 17:18

@tyniste No na to zavadeni radsi ani nevzpominam :oops: :oops:

Oplatečka
Ukecaná baba ;) 1018 příspěvků 02.02.18 17:23
@Kaca307 píše:
@Oplatečka a nechala jste ai ji teda na ty 4 roky? A nebo jste sla k dr aby vam ji vyndal?

Davala jsem tomu šanci dva roky jelikož nemůžu žádné hormony ale jak syn povyrostl letěla pryč a hrozně se mi ulevilo..ale spousta žen je s ním spokojeno, mě to nesedlo.

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 561 příspěvků 03.02.18 22:29

Po zavedeni slabe krvaceni, bolest podbrisku ten den, druhy den uplne v pohode. Normalne sem hned fungovala. Ted mam Danu pres dva roky zavedenou.

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Mileniálové u kormidla: Skončí tahle generace jako Titanic, nebo ví, co dělá?

S moderními technologiemi jsou srostlí jak siamská dvojčata. Chtějí být... číst dále >

Články z Ona Dnes

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >

Jsi prase, kráva a smrdíš, dozvěděla se ve Výměně manželek mladá maminka

Tereze vadí, že na ni ani na její dvouletou dceru Elišku nemá přítel Marek... číst dále >