Tělísko DANA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kaca307
Povídálka 17 příspěvků 02.02.18 15:56
DANA...

Ahojda, holky vcera jsem si nechala zavest nitrodelozni telisko DANA tu za 1000kc, ale nejak me po tom strasne boli bricho, koukala jswm na video, kde nejaka holka popisovala zavadeni+atd. A tam rikala ze to ma bolet asi tri dny.. Ale me to boli strasne a jde mi to az do nohy nechapu proc.. Myslite ze bych mela zajit na gyndu..? Doktor rikal jen kdybych mela teploty ze mam prijit.. Ale tahle bolest je fakt hrozna.. :/

Reklama

Reakce:

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 02.02.18 16:41

Mě to bolelo tak že jsem šla z ordinace v předklonu, do těch tři dnů to odeznelo…ale bylo to fuj..o dalších zážitcích s timto teliskem se rozepisovat nebudu..nikdy vic.

Kaca307
Povídálka 17 příspěvků 02.02.18 16:53

@Oplatečka a nechala jste ai ji teda na ty 4 roky? A nebo jste sla k dr aby vam ji vyndal?

tyniste
Kecalka 325 příspěvků 02.02.18 17:06

Ahoj mě bolelo zavádění ukrutně, pak po zbytek dne dost děsně. Další den jsem to cítila, ale vzala sem si algifen a vyrazila na celodenní tůru :D po pár pivech sem na to zapomněla… ale dalších pár dnů jsem to trochu cítila, taková utlumená tupější bolest

Kaca307
Povídálka 17 příspěvků 02.02.18 17:18

@tyniste No na to zavadeni radsi ani nevzpominam :oops: :oops:

Oplatečka
Zasloužilá kecalka 972 příspěvků 02.02.18 17:23
@Kaca307 píše:
@Oplatečka a nechala jste ai ji teda na ty 4 roky? A nebo jste sla k dr aby vam ji vyndal?

Davala jsem tomu šanci dva roky jelikož nemůžu žádné hormony ale jak syn povyrostl letěla pryč a hrozně se mi ulevilo..ale spousta žen je s ním spokojeno, mě to nesedlo.

shadowbabe
Zasloužilá kecalka 541 příspěvků 03.02.18 22:29

Po zavedeni slabe krvaceni, bolest podbrisku ten den, druhy den uplne v pohode. Normalne sem hned fungovala. Ted mam Danu pres dva roky zavedenou.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozkol v Herbáři, konec na Primě: Rybová bude na složenky vydělávat na Ulici!

Herečka Linda Rybová (42) se nikdy netajila tím, že seriály dělá pro peníze a... číst dále >

Zdravotní stav Menzela se nezlepšuje, jaké změny provedla jeho žena Olga?

Kolem režiséra Jiřího Menzela (80) je opět rušno, podle dostupných informací... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dress code nemusí být v létě peklo. Pět tipů, jak na něj vyzrát

Formální oblečení může být pro někoho v parném horku jako noční můra. Dlouhé... číst dále >

Soutěž Léto v plavkách: hlasujte pro vítěze druhého kola!

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Reklama