První antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Marcelius
Nováček 1 příspěvek 31.01.18 07:01
První antikoncepce

Dobrý den,
Začala jsem používat antikoncepci Stodette. Začala jsem je používat po menstruaci(1-2dny) po jaké době jsem chráněná a můžu mít sex?

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10521 příspěvků 31.01.18 07:22

Precti si letak, ale nejspis az dalsi cyklus, zvykne se zacinat v prvni den cyklu (teda prvni den ms) a pak pry po tydnu, pokud jsi zacala az po ms, tak prvni mesic nejspis fungovat nebude (ale presne ti to rekne pribalovy letak).

Petule030
Kelišová 5699 příspěvků 31.01.18 08:18

Ano, přečíst příbalový leták!! Sice je dlouhý, ale žádná veká katastrofa. Co vím, tak se mají prášky brát 1. nebo 2. den menstruace, tento měsíc asi nebudeš chráněná, už jsi tělu dala čas na zrání vajíčka. Tento měsíc ještě používejte i kondom ;)

beruska9
Extra třída :D 10521 příspěvků 31.01.18 08:30

A v tom letaku je spousta dalsich uzitecnych informaci, ktere snad pomuzou tomu, aby tady za par mesicu nebyla dalsi diskuse „Otehotnela jsem pres HA“

Uživatel je onlinesmurfka
Nadpozemská drbna 29017 příspěvků 31.01.18 08:40

První měsíc chráněná nejsi, protože HA se bere první den cyklu, tzn, první den kdy dostaneš MS..
kdyby si začala takto, tak si chráněná od prvního dne..když si začala později než si měla, tak první měsíc nejdi chráněná - používej ještě k tomu i kondom.
Jinak si přečti příbalový leták, jsou tam užitečné informace, třeba že když máš průjem nebo zvracíš, tak taky není ochrana stoprocentní, takže se chránit navíc..když zapomeneš jeden den vzít, tak také není ochrana stoprocentní a nepomůže když si druhý den vezmeš dva naráz atd..ČTENÍ NEZABÍJÍ :mrgreen:

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Pomeje je prý závislý na prášcích proti bolesti. Sám to popírá, léky ale přiznal!

Má ještě šanci postavit se na nohy? Stav Jiřího Pomejeho má být prý velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Mámina péče už se nedala vydržet, říká Petr. Dětí jako on jsou tisíce

Některé děti prožijí víc, než mohou unést. Ozvat se není snadné. Je potřeba,... číst dále >

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Reklama