Mirelle, problémy při prvním platíčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

klaraB
Ukecaná baba ;) 1485 příspěvků 27.01.18 20:19
Mirelle, problémy při prvním platíčku

Dobrý den, chci se zeptat, měla jste některá potíže s krvácením při změně antikoncepce na mirelle? Doktor mi změnil prášky kvůli silnému krvácení, že prý při mirelle je to slabší a někdy i vymizí. Měla jsem začít brát bez pauzy hned po těch předchozích. Pátý den jsem začala slabě krvácet, to přešlo ve slabé spineni které trvalo cca 10 dní. Nyní již třetí den normálně krvacim a to mám brát ještě 4 oranžové tablety. Měla jste to některá taky tak a srovnalo se to nebo se mám poradit s doktorem?

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Vzpomínáme: Kdo nechal sestru jíst mouchy a kdo chutnal žížaly?

Když jsem u nás v kanceláři řekla, že chystám článek o příhodách z dětství,... číst dále >

Do první třídy jedině s kvalitní aktovkou. Víte, na co si dát při výběru pozor?

Prázdniny pomalu končí a blíží se začátek školního roku, pro mnohé děti... číst dále >

Články z Expres.cz

Angela se našla! Po deseti dnech se objevila ve Španělsku, manželská krize se nekoná

Celé Německo minulý týden spekulovalo, kde se nachází kancléřka Angela... číst dále >

Plekanec dostává naloženo: Tenhle zápas jsi prohrál! Je to ale spravedlivé?

Rozchod Lucie Vondráčkové a Tomáše Plekance je stále jedním z nejvíce... číst dále >

Články z Ona Dnes

K životu nepotřebujete spoustu oblečení, říká Kamila Boudová

Vždycky ji zajímala móda. Kamila Boudová vystudovala oděvní design, pak... číst dále >

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Reklama