Mirelle, problémy při prvním platíčku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
klaraB
Ukecaná baba ;) 1488 příspěvků 27.01.18 20:19
Mirelle, problémy při prvním platíčku

Dobrý den, chci se zeptat, měla jste některá potíže s krvácením při změně antikoncepce na mirelle? Doktor mi změnil prášky kvůli silnému krvácení, že prý při mirelle je to slabší a někdy i vymizí. Měla jsem začít brát bez pauzy hned po těch předchozích. Pátý den jsem začala slabě krvácet, to přešlo ve slabé spineni které trvalo cca 10 dní. Nyní již třetí den normálně krvacim a to mám brát ještě 4 oranžové tablety. Měla jste to některá taky tak a srovnalo se to nebo se mám poradit s doktorem?

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Smutné výročí Jana Tuny: Před 10 lety dostal „na budku“ po cestě z baru

To je pech! Jan Tuna (45), který tvrdí, že ho na firemním večírku v pražském... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >