Reklama

Nuvaring opakovaně a bez MS

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Melounek0
Povídálka 43 příspěvků 24.01.18 11:41
Nuvaring opakovaně a bez MS

Dobrý den,
bohužel můj gynekolog mi nebere telefon, tak prosím o radu tady.
Při plavání a skákání v bazénu mi vypadl Nuvaring - všimla jsem si toho až další den (když jsem ho našla plavající v bazénu). Byl to poslední týden užívání a v návodu stálo, že se můžu rozhodnout, zda vložit nový na další 3 týdny nebo mít MS dříve. Vložila jsem nový. Tento nový jsem po 3 týdnech vytáhla a MS nikde. Za dva dny si mám vkládat kroužek nový a nevím, zda mohu, když se MS nedostavila. Abych si nějak neublížila, protože jsem HA měla v podstatě 5 týdnů vkuse. Těhotná bych být neměla (i test negativní). Je pravda, že mám právě chřipku, tak jestli se to mohlo zpozdit tím, nevím. Myslíte, že si mám vložit kroužek nový? Děkuji.

Reklama

Na tento dotaz zatím nikdo nereagoval, buďte první!

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Herečka Kristen Bell kritizuje Sněhurku: Dává to dětem špatný příklad

Pokud máte někdy pocit, že se lidstvo řítí do záhuby, tento článek vás o tom... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >