Poradna gynekologa
MUDr. Jiří Škultéty
Ahoj holky, stalo se Vám, ze nepřišla v 7 denní pauze „menstruace“? Je to 2 den ode dne, kdy mela přijít a nic. Asi 9 dni jsem mela nějakou virozu, ale bez teplot jen rýma a kasel, ale drželo se me to. Ode dne očekávané menstruace jsem si delala 4 testy a to ten digitální a 3× mamatest, vse negativni. Dnes rano mamatest negativní. Volala jsem i na gynekologii a pry se to stane ze buď z nemoci nebo proste cyklus vynechá. Nekdo podobnou zkušenost? ![]()
Taky mám občas chvíle, kdy menstruace přijde později kvůli stresu nebo nemoci. U mě to ovlivňuje i prostředí (např. doma chytnu menstruaci vždy přesně na den, když jsem ale někde na dovolené, přijde později). Tělo se prvně musí srovnat z nemoci, pak už to bude v pohodě. Pokud je vše negativní, tak bych to asi nějak zvlášť neřešila ![]()