Nedostavená MS při antikoncepci Foxinette neo

19.1.18 12:02

Nedostavena MS pri antikoncepci Foxinette neo

Ahoj holky, stalo se Vám, ze nepřišla v 7 denní pauze „menstruace“? Je to 2 den ode dne, kdy mela přijít a nic. Asi 9 dni jsem mela nějakou virozu, ale bez teplot jen rýma a kasel, ale drželo se me to. Ode dne očekávané menstruace jsem si delala 4 testy a to ten digitální a 3× mamatest, vse negativni. Dnes rano mamatest negativní. Volala jsem i na gynekologii a pry se to stane ze buď z nemoci nebo proste cyklus vynechá. Nekdo podobnou zkušenost? ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21.1.18 14:11

Taky mám občas chvíle, kdy menstruace přijde později kvůli stresu nebo nemoci. U mě to ovlivňuje i prostředí (např. doma chytnu menstruaci vždy přesně na den, když jsem ale někde na dovolené, přijde později). Tělo se prvně musí srovnat z nemoci, pak už to bude v pohodě. Pokud je vše negativní, tak bych to asi nějak zvlášť neřešila :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Zkušenosti a hodnocení

GS Mamatest

  • (3.6) + 166 recenzí

Digital

  • (4.2) + 99 recenzí

Těhotenský test 2v1

  • (4.9) + 41 recenzí

Dipstrip

  • (3.1) + 36 recenzí

Poradna gynekologa

Ikona - Jiří Škultéty

MUDr. Jiří Škultéty