HA Lunafem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Jajka21
Nováček 8 příspěvků 19.01.18 09:36
HA Lunafem

Zdravím,
doktorka mi předepsala mojí úplně první HA- Lunafem. Chtěla bych se zeptat, jaké s ní máte zkušenosti, popřípadě vedlejší účinky. Vím, že každá to můžeme mít jinak :), ale i tak by mě zajímaly vaše zkušenosti.
Mockrát děkuju, hezký sněhový den :))

Reklama

Reakce:

vertunka
Závislačka 4368 příspěvků 19.01.18 10:03

Ja jsem ji brala a v pohode. Nic mi nebylo.

Markétka111
Kecalka 136 příspěvků 19.01.18 10:27

Mam ji a uplne v pohode. Ja mela zezacatku problem najit tu spravnou, po prvnich dvou jsem zvracela, po treti jsem zadrzovala vodu, po ctvrty me bolely prsa, nakonec mam uz dva roky lunafem a jsem naprosto spokojena :)

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Wow! Takhle sexy Petru Kvitovou asi neznáte: Trumfla i slavné topmodelky!

Úspěšná tenistka Petra Kvitová (28) je ve skvělé formě. Aktuálně to dokazuje... číst dále >

Mladý fotbalista z Vrchlabí se po zápase oběsil. Bylo to kvůli nešťastné lásce?

Další fotbalista si vzal život. V noci z pátku na sobotu spáchal sebevraždu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vendula se těšila na nový účes. Proměna byla tak radikální, že se nepoznala

Od střední školy Vendula nezměnila účes. Ve svých šestadvaceti letech se... číst dále >

Co má hot dog společného se psy a kde se vlastně vzal?

Dlouhá uzenina v housce se všemožnou oblohou je kandidátem na nejdokonalejší... číst dále >

Reklama