Praskl nám kondom

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonym1995012
Nováček 2 příspěvky 16.01.18 09:06
Praskl nám kondom

Dobrý den, chtěl bych se zeptat. Včera 15.1. jsme s přítelkyní měli pohlavní styk ale prasknul mi kondom přímo u špicky a celým penisem jsem do ni šel bez kondomu. Ihned jsem z ní penis vyndal a necítil jsem, že bych se měl v dohledné době udělat. Přítelkyni menstruace skončila 12.1. a bylo to 3 dny po skončení menstruace, cyklus má nepravidelný. Myslíte, že je riziko těhotenství? Ona stále říká, že se nemám ničeho bát, ale raději se zeptám zde. Děkuji

Reakce:

GabinkaCh
Ukecaná baba ;) 2307 příspěvků 16.01.18 09:19

Je se čeho bát. Ona totiž těhotná je! Začni chystat svatbu. Hodně štěstí

Paola21
Závislačka 3480 příspěvků 16.01.18 09:19

Ať si dojde pro Postinor do lékárny - jistota je jistota

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19607 příspěvků 16.01.18 09:27

Mnooo…jak nepravidelný je ten cyklus? Čistě teoreticky, pokud je nějaký 9.-10. den cyklu (šest, sedm dní menstruace plus tři dny) a má cyklus delší než cca 25 dní, tak je spíš nepravděpodobné, aby ste trefili ovulaci (ale nepravidelné cykly jsou potvory, takže mohlo se stát, že ovulace přijde dřív).
Nicméně pokud ses neudělal a případný preejakulát většinou neobsahuje žádné spermie…tak to pravděpodobnost dost snižuje.

Takže ano, je dost nepravděpodobné, že by došlo k oplodnění.

Na druhou stranu, jak se říká, nic není nemožné…pokud dítě nechcete, raději postinor.

Anonym1995012
Nováček 2 příspěvky 16.01.18 09:30

@Mar__tanka1983
No, třeba z prosince na leden měla 30 dní, ale z listopadu na prosinec 27 dní. Takže pod 25 dní většinou nemá.

Tichošlápek
Extra třída :D 10139 příspěvků 16.01.18 09:33

Je to velmi nepravděpodobné, ze by otěhotněla. Já bych pro postinor v teto situaci nešla

Fima
Nadpozemská drbna 29241 příspěvků 16 inzerátů 16.01.18 09:36

Příspěvek upraven 20.03.18 v 09:47

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19607 příspěvků 16.01.18 09:38

@Anonym1995012 tak pokud to lavíruje mezi 27-30 dny, tak to není zase tak nepravidelný cyklus.
Jako počítáme tady teoreticky a zelený je strom života.
Ovulace bývá 14 dní před menstruací, u cyklu 27 dní tedy někdy okolo 13. dne cyklu. Čistě teoreticky by spermie mohly vydržet těch pár dní na ovulaci (životnost spermií může být, pokud jsou kvalitní, až tři čtyři dny), ale ty ses neudělal.

Výsledek? Pravděpodobnost hodně nízká, ale ne nemožná.

Mar__tanka1983
Neúnavná pisatelka 19607 příspěvků 16.01.18 09:41

@Fima Pět dní? Pěkná práce. A máš ho z preejakulátu? :mrgreen:
Já si to ještě schválně vyhledávala na netu a ani vědci nejsou schopní se na tom sjednotit. Studie mluví o tom, že většina preejakulátu spermie neobsahuje a pokud ano, tak jsou málo aktivní až neaktivní.

Jak sem psala, zelený je strom života. Někdo neotěhotní ani z plné dávky v den ovulace, někdo z pár kapek i pět dní před ;)

Fima
Nadpozemská drbna 29241 příspěvků 16 inzerátů 16.01.18 09:49

Příspěvek upraven 20.03.18 v 09:46

Petra.Juzo
Nováček 5 příspěvků 21.01.18 09:05

Myslim si, že je fakt malá pravděpodobnost že by otěhotněla. Ale stát se to taky může. Jak u koho, někdo neotěhotní ani za boha, někomu stačí troška a je to :D Pro jistotu, pokud nechcete dítě, bych si možná vzala Postinor. Ale je to driák.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a její teleshopping: Brzy strčí do kapsy i Horsta Fuchse

Být partnerkou úspěšného sportovce je pro spoustu dam něco jako svatý grál a... číst dále >

Bohumil Klepl zmizel. Neodehrál představení a 11 dní se nikomu neozval

Herec Bob Klepl (60) na konci září zkolaboval na divadelních prknech Studia... číst dále >

Články z Ona Dnes

Říkali, že je na ni moc starý. Ona se s ním rozhodla mít dítě

Rodina byla proti, cizí lidé je pomlouvali, ale jim bylo jedno, že je mezi... číst dále >

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >