Z Katyi na Sidretu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KRISTYN78
Povídálka 20 příspěvků 17.01.18 16:08
z Katyi na Sidretu

Dobrý den,
chtěla bych se na něco zeptat. Mám v plánu přejít z jedné antikoncepce na druhou, konkrétně tedy z Katyi na Sidretu. Co jsem se dívala ale do složení, každá je jiná. V příbalovém letáku píšou, že se může na jinou antikoncepci navázat. Můžu udělat ale pauzu a začít brát tu Sidretu a počítat s tím, že jsem ihned zase chráněná? (s tím, že třeba jak by se dostavila ms, tak bych hned 1. den začala Sidretu užívat - ms většinou dostanu tak 4.-5. den pauzy)

Děkuji 8o :*

Reklama

Reakce:

SannaZ
Kecalka 181 příspěvků 19.01.18 15:42

Pro jistotu bych stejně první týden volila i jinou ochranu. :) Co se týče sidrety, mám s ní osobní zkušenost a za mě už nikdy více :D Dostala jsem ji jako svou první antikoncepci a po třech měsících se dostavily absolutně hysterické stavy, stavy úzkosti, pořád jsem plakala, chuť na sex žádná a prostě psychika v háji, plakala jsem opravdu každý den a divím se, že přítel to vše přetrpěl :D snad ti sedne :)

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Martina Jiránka opustila milenka: Sex jednou týdně jí nestačil, hrál videohry

Martin Jiránek měl dostat od své krásné přítelkyně kopačky. A důvod vás... číst dále >

Začal brutální lynč na Plekance! Kdo ale rozehrál hru s bulvárem?

Když hokejista Tomáš Plekanec (35) oznámil rozchod se svou ženou Lucií... číst dále >

Články z Ona Dnes

Zdravý jídelníček: stačí tři porce, důležitá je pravidelnost a složení

Český národ stále tloustne, každý druhý člověk u nás trpí nadváhou. Na vině... číst dále >

Dagmar Pecková: Lidé mi chyby odpouštěli, ale já si kopala hrob

Stála na slavných světových operních a koncertních scénách, zpívala pod... číst dále >

Reklama