Reklama

Z Katyi na Sidretu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

KRISTYN78
Povídálka 23 příspěvků 17.01.18 16:08
z Katyi na Sidretu

Dobrý den,
chtěla bych se na něco zeptat. Mám v plánu přejít z jedné antikoncepce na druhou, konkrétně tedy z Katyi na Sidretu. Co jsem se dívala ale do složení, každá je jiná. V příbalovém letáku píšou, že se může na jinou antikoncepci navázat. Můžu udělat ale pauzu a začít brát tu Sidretu a počítat s tím, že jsem ihned zase chráněná? (s tím, že třeba jak by se dostavila ms, tak bych hned 1. den začala Sidretu užívat - ms většinou dostanu tak 4.-5. den pauzy)

Děkuji 8o :*

Reklama

Reakce:

SannaZ
Kecalka 182 příspěvků 19.01.18 15:42

Pro jistotu bych stejně první týden volila i jinou ochranu. :) Co se týče sidrety, mám s ní osobní zkušenost a za mě už nikdy více :D Dostala jsem ji jako svou první antikoncepci a po třech měsících se dostavily absolutně hysterické stavy, stavy úzkosti, pořád jsem plakala, chuť na sex žádná a prostě psychika v háji, plakala jsem opravdu každý den a divím se, že přítel to vše přetrpěl :D snad ti sedne :)

Váš příspěvek
Další podobná témata podle názvu
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejznámější český vodník Josef Dvořák: Na prahu osmdesátky vypadá prostě skvěle

Když se řekne vodník, každý si hned vybaví Josefa Dvořáka (76). Herec totiž,... číst dále >

Podvedená Bohdalová v thrilleru o důvěřivosti seniorů: Z toho jde Strach!

Klobouk dolů! Jiřina Bohdalová (87) je profík každým coulem. S Jiřím Strachem... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >