Zapomenutí prášků Triregol

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikoleta95
Nováček 10 příspěvků 21.01.18 16:01
Zapomenutí prášků Triregol

Ahoj holky, mám problém. Nestihla jsem si v pátek u gynekologa vyzvednout recept na antikoncepci a od pátku jí neberu. Je to začátek nového balení. Vyzkouším lékárnu, jestli by mi nemohli půjčit alespoň jedno platíčko s tím, že jim zítra recept donesu. Vůbec nevím jak mám postupovat abych si nerozhodila menstruacni cyklus. Pokud by mi to vyšlo a lékárnice by byla hodná, měla bych 3 prášky,,navíc", které uz jsem do dnešního dne měla užít. Pokud by to nevyšlo, zítra bych měla 4 prášky. Timto se chci zeptat, jak dlouho bych musela používat barierovou ochranu a jak užít ty prášky abych si jich nemusela vzit tolik najednou? Děkuji za případné odpovědi.
Nikol :(

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12512 příspěvků 1 inzerát 21.01.18 16:47

No osobně už bych tenhle měsíc nebrala a začala příští znova, hormony už máš tak jako tak rozhozené a navíc i kdyby jsi snědla celé plato najednou tak ti to je prd platný oni zpátky nebudou fungovat

Nikoleta95
Nováček 10 příspěvků 21.01.18 17:02

@ka2ka Ja si právě nejsem jistá :( protože HA uz beru víc jak rok, takže by ta ochrana ještě měla zůstat, nevím :(

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12512 příspěvků 1 inzerát 21.01.18 17:06

@Nikoleta95 ochrana ti zůstane ten týden co máš pauzu rozhodně bych se nespoléhala na to že ti zůstane deset dní nebo měsíc

Nikoleta95
Nováček 10 příspěvků 21.01.18 17:11

@ka2ka No zavařila jsem si to, každopádně nechci vysadit antikoncepci na měsíc. Zkusím se poradit zítra s gynekologem. Uz se mi stalo, ze jsem si zapomněla vzit prášek tak jsem si v jeden den vzala dva najednou ale tři už je moc :/

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12512 příspěvků 1 inzerát 21.01.18 17:12

@Nikoleta95 to je jeden prášek a to je podstný rozdíl, ty jsi je v podstatě ani nezačala brát takže si myslím že stejně se budeš muset začít chránit jinak minimálně měsíc stejně jako když se začíná

Nikoleta95
Nováček 10 příspěvků 21.01.18 17:17

@ka2ka Máš pravdu :/ Nechci riskovat případné otěhotnění. Co jsem si procitala diskuze podobné tomuhle tématu tak i při zapomenutí jedné pilulky a následnému užití 2 najednou tak se stalo, že paní/slečna otěhotněla.

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12512 příspěvků 1 inzerát 21.01.18 17:19

@Nikoleta95 asi tak fakt bych to neriskovala

Nikoleta95
Nováček 10 příspěvků 22.01.18 15:17

@ka2ka Tak jsem byla u gynekologa a měla jsi pravdu. Mám prasky vynechat celý mesic a pak nasadit první den menstruace.

Uživatel je onlineka2ka
Extra třída :D 12512 příspěvků 1 inzerát 22.01.18 15:27

@Nikoleta95 to je dobře ´že jsi si tam došla

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Legendární pražský DJ Loutka zemřel ve věku 51 let. Oběsil se!

DJ Loutka, občanským jménem Michal Maudr, je po smrti. Houseový dýdžej,... číst dále >

Pavel Nečas se oženil s ženou, kterou nikdo nezná! A kdy se stačil rozejít se Zuzanou Vejvodovou?

To je překvapení. Herec Pavel Nečas známý z Okresního přeboru nebo Vinařů se... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když vás bolí záda, změňte životní styl. Jednorázová pomoc nefunguje

Znáte to hezké české přísloví: tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se... číst dále >

Třou se vám stehna o sebe? Pomohou pudry nebo speciální kalhotky

Letní počasí dokáže ženám s plnými křivkami způsobit i nepříjemnosti, o... číst dále >

Reklama