Zapomenutí prášků Triregol

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nikoleta95
Nováček 10 příspěvků 21.01.18 16:01
Zapomenutí prášků Triregol

Ahoj holky, mám problém. Nestihla jsem si v pátek u gynekologa vyzvednout recept na antikoncepci a od pátku jí neberu. Je to začátek nového balení. Vyzkouším lékárnu, jestli by mi nemohli půjčit alespoň jedno platíčko s tím, že jim zítra recept donesu. Vůbec nevím jak mám postupovat abych si nerozhodila menstruacni cyklus. Pokud by mi to vyšlo a lékárnice by byla hodná, měla bych 3 prášky,,navíc", které uz jsem do dnešního dne měla užít. Pokud by to nevyšlo, zítra bych měla 4 prášky. Timto se chci zeptat, jak dlouho bych musela používat barierovou ochranu a jak užít ty prášky abych si jich nemusela vzit tolik najednou? Děkuji za případné odpovědi.
Nikol :(

Reakce:

ka2ka
Extra třída :D 12826 příspěvků 1 inzerát 21.01.18 16:47

No osobně už bych tenhle měsíc nebrala a začala příští znova, hormony už máš tak jako tak rozhozené a navíc i kdyby jsi snědla celé plato najednou tak ti to je prd platný oni zpátky nebudou fungovat

Nikoleta95
Nováček 10 příspěvků 21.01.18 17:02

@ka2ka Ja si právě nejsem jistá :( protože HA uz beru víc jak rok, takže by ta ochrana ještě měla zůstat, nevím :(

ka2ka
Extra třída :D 12826 příspěvků 1 inzerát 21.01.18 17:06

@Nikoleta95 ochrana ti zůstane ten týden co máš pauzu rozhodně bych se nespoléhala na to že ti zůstane deset dní nebo měsíc

Nikoleta95
Nováček 10 příspěvků 21.01.18 17:11

@ka2ka No zavařila jsem si to, každopádně nechci vysadit antikoncepci na měsíc. Zkusím se poradit zítra s gynekologem. Uz se mi stalo, ze jsem si zapomněla vzit prášek tak jsem si v jeden den vzala dva najednou ale tři už je moc :/

ka2ka
Extra třída :D 12826 příspěvků 1 inzerát 21.01.18 17:12

@Nikoleta95 to je jeden prášek a to je podstný rozdíl, ty jsi je v podstatě ani nezačala brát takže si myslím že stejně se budeš muset začít chránit jinak minimálně měsíc stejně jako když se začíná

Nikoleta95
Nováček 10 příspěvků 21.01.18 17:17

@ka2ka Máš pravdu :/ Nechci riskovat případné otěhotnění. Co jsem si procitala diskuze podobné tomuhle tématu tak i při zapomenutí jedné pilulky a následnému užití 2 najednou tak se stalo, že paní/slečna otěhotněla.

ka2ka
Extra třída :D 12826 příspěvků 1 inzerát 21.01.18 17:19

@Nikoleta95 asi tak fakt bych to neriskovala

Nikoleta95
Nováček 10 příspěvků 22.01.18 15:17

@ka2ka Tak jsem byla u gynekologa a měla jsi pravdu. Mám prasky vynechat celý mesic a pak nasadit první den menstruace.

ka2ka
Extra třída :D 12826 příspěvků 1 inzerát 22.01.18 15:27

@Nikoleta95 to je dobře ´že jsi si tam došla

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Prahu zahltily zelené koloběžky: Rozpadají se a ohrožují všechny kolem!

Ulice Prahy v posledních týdnech zaplavil světový fenomén – zelené... číst dále >

Nepochopitelná slova popálené Týnuš z Turecka. Hurá, oheň mi přivál fanoušky!

Youtuberka Týnuš Třešničková (23) je štěstím bez sebe. Všechno špatné se v... číst dále >

Články z Ona Dnes

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >