Dárcovství plazmy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Olkipe
Povídálka 45 příspěvků 17.05.19 18:12
Dárcovství plazmy

Ahoj je mi 30 let a 4 roky beru AD sertralin nnmama úzkosti, mam DMO a chtěla bych darovat plazmu, nevim jestli by to u mê bylo možné jsem štíhlejší postavy 55/170 diky za názory a odpovědi

Reakce:
pionyrka
Zasloužilá kecalka 544 příspěvků 17.05.19 18:14

Ne

iPodPrd
Kecalka 315 příspěvků 17.05.19 18:26

Ne. Mě skoro odmítli, když jsem zmínila psychoterapii. Hodně dlouho zjišťovali, jestli to není proti předpisům. AD je už úplně proti.

balkanka
Kecalka 280 příspěvků 17.05.19 19:50

Urcite by to nebylo mozne kdyz si najdes jakekoliv stranky o darovani najdes tam jake musis splnovat podminky

Lama Lama
Hvězda diskuse 52572 příspěvků 17.05.19 20:50

Darovat nebo prodávat? Darovat jistě ne. takové to prodávání plasmacentrum - nedivila bych se ničemu, pro zisk jsou ochotní zavřít oči nad kdečím. A to samí ti, co si říkaj „dárci“.

iPodPrd
Kecalka 315 příspěvků 17.05.19 21:40

@Lama Lama :roll: „nedivila bych se ničemu“ = vím o tom prd. Ne, ani plasmacentrum, které honí výdělky, si nic takového netroufne. Prohlídka byla opravdu detailní.

Lama Lama
Hvězda diskuse 52572 příspěvků 17.05.19 21:41
@iPodPrd píše:
@Lama Lama :roll: „nedivila bych se ničemu“ = vím o tom prd. Ne, ani plasmacentrum, které honí výdělky, si nic takového netroufne. Prohlídka byla opravdu detailní.

Věř, že o tom vím víc, než bych chtěla.

iPodPrd
Kecalka 315 příspěvků 17.05.19 21:46

@Lama Lama To je samozřejmě možné, ale já to zas vím z pohledu „dárce“ (vím, že ty ušmudlané 4 stovky, které jsem za to dostávala, byly zlomek toho, za kolik to pak prodali dál, takže svým způsobem to dar byl :D ). Fakt mi neprošlo nic. Možná jsem jen byla taková čestná trouba :oops:

Lama Lama
Hvězda diskuse 52572 příspěvků 17.05.19 21:50
@iPodPrd píše:
@Lama Lama To je samozřejmě možné, ale já to zas vím z pohledu „dárce“ (vím, že ty ušmudlané 4 stovky, které jsem za to dostávala, byly zlomek toho, za kolik to pak prodali dál, takže svým způsobem to dar byl :D ). Fakt mi neprošlo nic. Možná jsem jen byla taková čestná trouba :oops:

a nobo jsi prostě narazila na čestné plasmacentrum. Ale dějou se tam fakt prasárny.

iPodPrd
Kecalka 315 příspěvků 17.05.19 21:57

@Lama Lama Nebo no :nevim: Ale bylo to fajn, takovy veget kazdou druhou středu ve volnych hodinach, bylo to kousek od školy a já jsem se tam mohla šprtat na odpoledky a ještě jsem si vydělala :lol:

Váš příspěvek
Reklama